Życzenia na Dzień Babci i Dziadka – w formie wierszyków, te prosto z serca i na wesoło

21 i 22 stycznia świętujemy Dzień Babci i Dziadka. Jeśli nie dane będzie nam się z nimi spotkać na tą wyjątkową okazję możemy wysłać życzenia. Mogą one był w formie tekstowej lub obrazkowej. Zobaczcie ja można to zrobić kreatywnie! Oto życzenia na Dzień Babci i Dziadka!

Spis treści:

dziadkowie wraz z wnuczką

Jakie życzenia na Dzień Babci i Dziadka w formie sms?

Powielane życzenia, które znajdziemy w internecie czy sklepowych kartkach są często uniwersalne i trafne, a ich szeroki wybór pozwala wybrać te, które pasować będą do bliskich nam osób najbardziej. Choć nie każdy jest zwolennikiem takiej formy wyrażania uczuć to jednak trzeba przyznać, że cieszą się one dużym powodzeniem. Znalezione w sieci „gotowce” można przecież zmienić na swój sposób, by życzenia na dzień babci i dziadka stały się bardziej spersonalizowane i dopasowane do odbiorcy życzeń. Oto takie, które są uniwersalne, więc sprawdzą się w większości przypadków:

Kochana Babciu, Kochany Dziadku życzę Wam zdrowia, pomyślności, pogody ducha i samych powodów do radości. Żyjcie nam sto lat!

Kochani Dziadkowie, w dniu Waszego Święta chcemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, siły, witalności i energii dla swoich dzieci i wnuków. Kochajcie się i szanujcie. Jesteście dla nas wzorem i powodem do dumy!

Droga Babciu i Dziadku, chcę Wam dziś życzyć mniej powodów do trosk i zmartwień, a więcej szczęścia i uśmiechu na twarzy. Samych miłych dni w miłości i szczęściu!

Kochana Babciu i Dziadku, życzmy Wam młodzieńczej energii i pociechy z wnuków. Aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech. Nieustającej pogody ducha, dobrego humoru i samopoczucia na medal. Kochamy Was!

Kochani Dziadkowie, dziękuję za Waszą miłość, troskę, ciepło. Sprawiliście, że może dzieciństwo było kolorowe i szczęśliwe. Dziękuję Wam za wszystko co dla mnie zrobiliście i nadal robicie. Życzę Wam dziś i na każdy dzień zdrowia, zadowolenia z życia oraz tylko wspaniałych ludzi wokół. Zasługujecie na wszystko co najlepsze!

wnuczka wraz z babcią

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka w formie obrazkowej

Jeśli wysłanie sms wydaje nam się zbyt prostym rozwiązaniem inną opcją są obrazkowe kartki, które można wysłać w formie MMS. Taka alternatywa dla standardowych wiadomości tekstowych ma tę przewagę, że cieszy nie tylko serce ,ale i oko. Obrazek można zapisać w swojej galerii zdjęć czy nawet wydrukować i powiesić na ścianie, by przypominał o miłości bliskich. W podobny sposób można także przygotować kartę z życzeniami ale na tle naszego wspólnego zdjęcia z Dziadkami. W ten sposób takie życzenia nabiorą jeszcze większej wartości. Na smartfonie przygotowanie takiego obrazka trwa dosłownie chwilę i nie trzeba mieć zaawansowanych zdolności, by takie „małe dzieło” wykonać dosłownie w kilka minut. Mogą one być np. w formie zabawnego wierszyka.

życzenia na dzień babci i dziadka

życzenia na dzień babci i dziadka

życzenia na dzień babci i dziadka

życzenia na dzień babci i dziadka

życzenia na dzień babci i dziadka

życzenia na dzień babci i dziadka

wierszyk na dzień babci i dziadka

wierszyk na dzień babci i dziadka

Najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka

Wielu z nas często zastanawia się nad pytaniem: najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka to tak naprawdę jakie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Muszą płynąć prosto z serca, być stworzone tylko z myślą o nich, a słowa w nich ujęte powinny być kwintesencją tego co czujemy do tak bliskich nam w życiu osób. Mogą więc zawierać zdrobnienia czy zwroty jakimi ich nazywamy, opisywać jakieś wspólne wspomnienia, podziękowania za to co dla nas zrobili czy czego nauczyli czy nawiązywać do pięknych słów, jakie kiedyś od nich słyszeliśmy. Bez względu jednak na długość takich życzeń na koniec warto wyrazić swoją miłość do nich prostym słowem o wielkiej mocy –  „Kocham”.

dziadek razem z wnuczkiem

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (13 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...