Zwierzęta 3D Google – nowa funkcja od twórców wyszukiwarki, które umili Wam czas kwarantanny

Weszliśmy właśnie w kolejny tydzień przymusowej kwarantanny, która jest dla nas wszystkich równie ważna i pomocna, co frustrująca. Twórcy rozmaitych platform i aplikacji postanowili jednak wesprzeć pozostające w domu osoby oferując wszystkim tymczasowy darmowy dostęp do rozmaitych rozrywek za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu możemy oglądać słuchać audiobooków, czytać ebooki, oglądać spektakle teatralne, a nawet koncerty i spotkania autorskie na żywo z pozycji swojego ulubionego fotela. Teraz Google postanowiło dodatkowo przyprawić zdjęcia z naszej domowej codzienności szczyptą koloru, wciągając na nie… zwierzęta w formacie 3D.

Uruchomiona właśnie darmowa funkcja Zwierzęta 3D Google to dodatkowy przycisk do błyskawicznego tworzenia zabawnych fotomontaży. Internauci z miejsca pokochali opcję, która sprawia, że w sytuacji, gdy nie możemy sami wyjść na łono natury, dzika natura przychodzi do nas. Oczywiście z przymrużeniem oka. Nie masz już pomysłu na to, co robić w domu podczas kwarantanny? Odchodzisz od zmysłów, wymyślając kolejne ciekawe aktywności dla swoich dzieci? Zobacz, co możesz wyczarować z pomocą prezentu od Google i daj się ponieść fantazji, organizując magiczną sesję we własnym domu!

Zwierzęta 3D Google

źródło: www.pixabay.com

Zwierzęta 3D Google – nowa funkcja od twórców wyszukiwarki, które umili Wam czas kwarantanny

Nowa funkcja udostępniona przez twórców popularnej wyszukiwarki daje możliwość wpisywania w jej okno nazw różnych zwierząt i wyświetlania ich wizerunków w formacie 3D, dzięki któremu można z łatwością umieścić dowolne zwierzę na własnym zdjęciu w telefonie. Wystarczy, że pod zdjęciem danego zwierzęcia zaopatrzonym w krótki opis z Wikipedii klikniemy przycisk „wyświetl w 3D”. By opcja zadziałała musimy tylko mieć udostępnioną usługę AR (Augmented Reality), znaną jako „Rozszerzona rzeczywistość”. Co ciekawe, zdjęcie to tylko część zabawy, bo zwierzęta są dodatkowo animowane i możemy wbudować je również w filmik. Dzięki tej funkcji, bez problemu przygotujesz nagranie, na którym Twoje dziecko oprowadza po mieszkaniu lwa, jeża czy niesforną kaczkę. W odpowiednio wykreowanych okolicznościach zwierzę może prezentować się naprawdę realistycznie!

Jakie zwierzęta można zaprosić do własnego świata? Niestety nie wszystkie, które tylko przyjdą nam do głowy. Wybór już teraz jest jednak dość szeroki i obejmuje zwierzaki, takie jak: lew, tygrys, krokodyl, żółw, jeż, panda, koń, rekin, kot, pies i kaczka. Internauci zdążyli już jednak wypróbować dostępne opcje na wiele różnych sposobów, wciągając do zabawy dzieci, partnerów, a nawet domowe zwierzęta. Sprawdź, jak prezentują się gotowe fotomontaże i spróbuj stworzyć własne fantastyczne światy. Może Tobie i Twoim bliskim uda się choć na chwilę zapomnieć o szalejącej pandemii?

Zobacz zwierzęta 3D Google na zwariowanych zdjęciach internautów:

Spróbujesz?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (145 głosów, średnia: 3,95 z 5)
zapisuję głos...