Zwiedź cały świat w butach Merrell!

Świat dziecka. Z tej perspektywy wszystko wydaje się olbrzymie. Otoczenie przytłacza. Pozwól dziecku chodź przez chwilę spojrzeć na świat oczami dorosłych! Odwiedź małopolski Park Miniatur, przemierzając cały świat wzdłuż i wszerz. Wystarczy odpowiednie obuwie.

Buty Merrell sprawdzają się w każdej sytuacji. Nie zwlekaj! Największe zabytki w najmniejszej skali czekają. Podróż do innego wymiaru Park Miniatur znajduje się we wsi Inwałd, oddalonej o 60 km na południowy-zachód od Krakowa. To idealne miejsce dla całych rodzin. Tylko tutaj istnieje możliwość zobaczenia architektonicznych perełek z całego świata w jednym miejscu. To, co widzieliście do tej pory w telewizji, teraz możecie mieć na wyciągnięcie ręki. Dosłownie. Mikrokosmos Otwarty w 2007 roku Park Miniatur oferuje wiele atrakcji. Najważniejszą z nich jest możliwość zobaczenia miejsc, które są znane z gazet i telewizji. Znajduje się tu wiele modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, takich jak Koloseum, Mur Chiński, Wieża Eiffela, Łuk Triumfalny, czy Biały Dom. Zostały one wykonane z godną oryginałów starannością. Dzięki temu będą cieszyć jeszcze wiele pokoleń odwiedzających Inwałd. Nie mniej trwałe są buty Merrell.

buty Merrell

Do zwiedzania Inwałdu, dla kobiet doskonale sprawdzą się sandały Merrell Freesia, które posiadają amortyzującą wstrząsy podeszwę Air Cushion Midsole. Cechą wyróżniającą Park, jest jego wielkość. Na powierzchni 45000 metrów kwadratowych umieszczono ponad pięćdziesiąt budowli w skali 1:25. Dzięki temu rodzice i ich pociechy mogą porównać Krzywą Wieżę w Pizie ze Statuą Wolności ? coś, co nie byłoby możliwe w realnym świecie. W Parku Miniatur znajduje się Zielony Labirynt. Pozwól swemu dziecku poczuć się jak prawdziwy poszukiwacz skarbów. Plątanina korytarzy, szukanie ukrytych ścieżek, to wszystko zapewni niezapomniane emocje. Jednak nie martw się o bezpieczeństwo! Buty Merrell zapewnią przyczepność w każdych warunkach. Podczas gdy dzieci będą przemierzać labirynt, rodzice z pomostu mogą dyskretnie obserwować postępy swojej pociechy? i po cichu odpowiadać.

Merrell-Freesia buty Merrell

Ukoronowaniem dnia jest wizyta w Mini Lunaparku. To tam dzieci mogą pojeździć kolejką górską, pokręcić się na diabelskim młynie, bądź poszaleć w samochodzikach. Zabierz je na lody lub do kina 5D, w którym wszystko zdaje się dziad naprawdę. Fotele wibrują, gdy piracki statek rozbija dziobem fale, czujesz porywisty wiatr, a wszystko to okraszone doskonałym, trójwymiarowym obrazem. Po wszystkich tych doświadczeniach, możesz mieć pewność, że zechcecie tu wrócić jeszcze wiele razy. Dziecko pomimo pieszego spaceru dzięki butom Merrell będzie odczuwało komfort i będzie zwracało uwagę tylko na atrakcje. W końcu każde dziecko chce poczuć się jak dorosły? a każdy dorosły jest po trosze dzieckiem.

Merrell-Freesia buty Merrell

Dla kobiet: Merrell Freesia

Buty damskie przeznaczone do codziennego użytku. Wykonane z nubuku, wzmocnione elastycznymi gumkami. Specjalna, lekka konstrukcja zapewniająca trwałość i wytrzymałość. Podeszwa wewnętrzna wykonana z miękkiej skóry. Podeszwa zewnętrzna ? Merrell Land Sandal 2. Buty wyposażone w technologie: Merrell Air Cushion Midsole ? amortyzującą wstrząsy; Aegis zapobiegającą nadmiernemu poceniu się stóp i rozwojowi bakterii oraz wkładkę Q-form sprawiającą, że but idealnie dopasowuje się do stopy uwzględniając kobiecą anatomię.

Cena: 249 zł.

Merrell-Freesia buty Merrell

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (240 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  29 lipca 2013 19:56

    W takich butach mogłabym zwiedzać nawet i cały dzień.

    Odpowiedz
  2. nungal  5 listopada 2016 12:46

    Wyglądają na niezwykle wygodnie, ale nie wiem czy dobrze czułabym się w takich butach i czy pasowałyby do mojego stylu

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany