TriAcneal EXPERT – walcz z trądzikiem i zmarszczkami

Przedstawiamy nowość kosmetyczną – TriAcneal EXPERT , który walczy z trądzikiem, redukuje niedoskonałości, redukuje blizny potrądzikowe i wygładza zmarszczki.

TriAcneal EXPERT

Problem trądziku wbrew pozorom dotyka również kobiet, które okres dorastania mają dawno za sobą. Każdego dnia są zmuszone stawać przed dylematem : zwalczać trądzik czy zmarszczki? Odpowiedzią na ich problemy jest nowa emulsja TriAcnéal EXPERT o potrójnym działaniu: zwalcza niedoskonałości, redukuje blizny i przebarwienia potrądzikowe, a jednocześnie działa przeciwstarzeniowo. Formuła TriAcneal EXPERT oparta jest na trzech innowacyjnych substancjach aktywnych.  Diolenyl – o udowodnionym działaniu antybakteryjnym i przeciwzapalnym, zwalcza bakterie P. acnes. X-pressinTM – niezwykle skuteczna i wysoce tolerowana substancja złuszczająca nowej generacji, zapobiega powstawaniu zaskórników i wygładza skórę. Retinaldehyd – prekursor kwasu retinowego, który skutecznie zapobiega powstawaniu zaskórników oraz zmniejsza widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych. Jest to składnik, który od wielu lat niezmiennie stanowi punkt odniesienia dla dermatologów w zakresie opóźniania procesów starzenia. Wyjątkowo wysokie stężenie Wody termalnej Avène (aż 60%)  dodatkowo koi i łagodzi podrażnienia. Arsenał wyjątkowych składników aktywnych, to emulsja o fizjologicznym pH.  Jest  wyjątkowo komfortowa w stosowaniu i ma przyjemny zapach.

JAK STOSOWAĆ? Nakładać wieczorem na  dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

POJEMNOŚĆ 30 ML

CENA OKOŁO: 73.00 PLN

Składniki aktywne:

– Diolenyl – działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Zapobiega powstawaniu i zwalcza zmiany trądzikowe. 

Diolényl  to inteligentna substancja aktywna działającą precyzyjnie na mieszki włosowo-łojowe dotknięte stanem zapalnym, w ilości dostosowanej do stopnia zaawansowania zmian skórnych.  Działa przeciwbakteryjnie i  przeciwzapalnie, nie zakłócając równowagi zdrowych partii skóry.

– XPressinTM – działanie złuszczające, zapobiega powstawaniu zaskórników i wygładza powierzchnię skóry. 

X-PressinTM  stanowi nowatorskie rozwiązanie pozwalające pobudzić procesy złuszczania w skuteczny, a zarazem łagodny sposób. Jego skuteczność jest równoważna z działaniem kwasów AHA i BHA, przy niższych stężeniach i z zachowaniem fizjologicznego pH, co sprawia, że jest wyjątkowo dobrze tolerowany.

 – Retinaldehyd – działa antybakteryjnie i zapobiega powstawaniu zaskórników, zmniejsza i wygładza blizny potrądzikowe oraz zmarszczki. 

RETINALDEHYD to bezpośredni prekursor kwasu retinowego. Dostarcza aktywną formę witaminy A bezpośrednio do wnętrza skóry, zapewniając natychmiastowy efekt naprawczy, bez ryzyka podrażnień.  Jest jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych, o klinicznie potwierdzonym działaniu pzreciwtrądzikowym i  przeciwzmarszczkowym.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (219 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...