Ozdoby wielkanocne ręcznie robione DIY

Ozdoby wielkanocne 2021 ręcznie robione – najlepsze pomysły

Nie wiesz, jak udekorować dom na Wielkanoc 2021. Postaw na ozdoby wielkanocne ręcznie robione.  Sprawdź w jaki sposób udekorować mieszkanie na Wielkanoc. Przedstawiamy pomysły na urocze ozdoby wielkanocne DIY, które z łatwością wykonasz samodzielnie.

Przygotowaliśmy wiele pomysłów na wielkanocne pisanki, kraszanki i wydmuszki, które znajdziesz poniżej, lub klikniesz tag: pisanki wielkanocne

Poza pisankami nasze mieszkanie ozdabiają zajączki i kurczaczki, wieńce wielkanocne i stroiki – często wykonane z żywych kwiatów i kwitnących, młodych gałązek. Święta Wielkiej nocy nie mogą się bez nich obejść!

W czasie przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy nie tylko przygotowujemy świąteczne potrawy na Wielkanoc, ale także stroimy mieszkanie  wiosennymi ozdobami. Jeśli mamy czas i lubimy DIY – wykonujemy ręcznie unikalne ozdoby wielkanocne. Możemy wykonać ozdoby  z szyszek, z papieru, drewna łącząc ze świeżymi roślinami i kwiatami. Takie dekoracje stworzą prawdziwie wiosenną atmosferę.

Pomysły na Wielkanocny Stół

Przyozdobienie wielkanocnego stołu na tradycyjne świąteczne śniadanie w Wielką Niedzielę może być dużym wyzwaniem.  Aranżacja wielkanocnego stołu może być różnorodna. Poniżej znajdziesz wiele pomysłów. Ozdoby wielkanocne na stół mogą być utrzymane w tradycyjnej kolorystyce zieleni i żółtego, chociaż coraz częściej stawia się na inne kolory: niebieski, różowy czy nawet pomarańczowy.

Ozdoby wielkanocne na okno

Dużą wagę przywiązujemy także do ozdób wielkanocnych na okno. Mogą być najprostsze – na przykład bukiet wiosennych kwiatów z figurkami zajęcy i talerzem pisanek. Bardziej wyszukane pomysły znajdziesz poniżej.

W naszym dziale znajdziesz dużo inspirujących pomysłów i tutoriali. Niektóre z nich możesz wykonać razem z dzieckiem. Zainspiruj się i zaproś wiosnę wraz z wielkanocna atmosferą do swojego domu.