Zodiakalne femme fatale. Kobiet spod tych 4 znaków nie da się tak po prostu zapomnieć

Niektóre kobiety przechodzą przez życie mężczyzn jak huragan, na zawsze zmieniając oblicze ich egzystencji i wykuwając sobie nieśmiertelne miejsce w ich pamięci. Co ciekawe, większość z nich nie jest tego wcale świadoma, a predyspozycje do wywierania takiego wpływu otrzymuje odgórnie, za sprawą swojego znaku zodiaku. Czy jesteś jedną z nich?

Zodiakalne femme fatale to nie tylko ikony kina czy muzyki, które zapisały się w historii ludzkości. Takie kobiety są także wśród nas, tyle że scena, na której występują ogranicza się do mikroświata ich partnerów. Jesteście ciekawe, jakie 4 znaki są naturalnie predestynowane do emanowania olśniewającym blaskiem? Sprawdźcie, co mówi na ten temat nasza astrologiczna konsultantka, Fortunata!

zodiakalne femme fatale

www.unsplash.com; Brooke Cagle

Zodiakalne femme fatale. Kobiet spod tych 4 znaków nie da się tak po prostu zapomnieć

 

Największe zodiakalne femme fatale:

Baran

femme fatale

giphy.com

Barany to kobiety-pistolety, przy których nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafią tchnąć w swoich partnerów ducha pewności siebie, zachwycić ich swoim temperamentem i potrzebą przygód. Nie wiadomo kiedy uzależniają od siebie mężczyznę, który nie wyobraża już sobie bez nich życia. Nieoczekiwanie okazują się niezbędne, wciągają jak narkotyk. A przecież wydają się takie niepozorne!

 

Bliźnięta

zodiakalne kobiety

giphy.com

Bliźnięta to kolorowe dusze, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Są radosne i w każdej sytuacji potrafią znaleźć jakieś pozytywy. Ich czar polega na tym, że nawet do szarego i tonącego w rutynie życia osoby, która staje im się bliska, wnoszą aurę zabawy, przygody i niespodzianek czających się na każdym kroku. Szalone randki, zaskakujące prezenty, zabawne żarty i nieoczekiwane zwroty akcji to ich domena. Nic dziwnego, że po rozstaniu z kobietą-Bliźniakiem mężczyzn ogarnia z reguły dojmujące uczucie pustki. To barwne ptaki, które wspomina się przez całe życie.

 

Lew

femme fatale

giphy.com

Lwice to kobiety, które zawsze pozostają w centrum zainteresowania męskiego grona. Już w szkole należą do najbardziej popularnych dziewcząt, sunących przez korytarze w otoczeniu tęsknych spojrzeń. Odważnie wyrażają swoją kobiecość, są na bieżąco z trendami w modzie i po prostu mają „to coś”. Choć wydają się dominujące i złośliwe, tak naprawdę są uprzejme i potrafią zdobyć się na wiele poświęceń wobec drogich im osób. Co więcej, cechuje je pogoda ducha, dzięki czemu w ich towarzystwie zawsze jest mnóstwo śmiechu. Nic dziwnego, że kiedy odchodzą, rzeczywistość zaczyna wydawać się ponura. Niestety raz urażone nie są w stanie zaufać ponownie.

 

Skorpion

femme fatale

giphy.com

Kobiety Skorpiony to urodzone femme fatale. Potrafią zręcznie manipulować mężczyznami, raz po raz przybliżając się do nich i oddalając. Emocjonalnie uzależniają od siebie mężczyzn, podporządkowując im swoją wolę. Jakby tego było mało, w łóżku są prawdziwymi diablicami. Choć na co dzień Skorpiony wydają się chłodne i zdystansowane, uważa się, że to najbardziej namiętny i odważny znak zodiaku. Miłosnych przygód w ich ramionach nigdy dość! Rozstanie po tylu gorących przeżyciach staje się w naturalny sposób wyjątkowo bolesne.

 

Czy należycie do zodiakalnych femme fatale? A może znacie ich męskie odpowiedniki? Dajcie nam znać!

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (28 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  3 kwietnia 2021 16:19

    mojego znaku nie ma 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany