| Zobacz najnowszy koronkowy trend w makijażu wieczorowym. Prawie jak koronkowa maska

Chcecie wyglądać  zgodnie z najnowszymi trendami w tym sezonie? Zapomnijcie więc o błyszczących drobinach na Waszej twarzy – ten sezon należy bowiem do koronek przyklejanych na twarz! Pomysłodawcą tych niecodziennych ozdób jest Phyllis Cohen – charakteryzator takich ekscentrycznych sław jak Annie Lennox, David Bowie czy Steve Strange.

 

Pomysł Cohena sięga lat osiemdziesiątych, gdy pracował on dla Zandry Rhodes podczas jej ekstrawaganckich pokazów mody. Dla modelek na wybiegu wykonywał on misterne makijaże wieczorowe złożone z aplikacji z lateksu, tkanin, koralików i kryształów górskich. To właśnie stało inspiracją dla jego projektu koronkowych aplikacji na twarz.

 

Dzisiaj sklep Face-lace oferuje kilka rodzajów aplikacji- od ozdobnych masek na całą twarz, które po prostu przylegają do skóry – poprzez koronki do aplikacji na okolice oczu, które dodają oku wdzięku  po małe koronkowe fragmenty, które mogą być użyte na dowolnej części twarzy.

 

Koronkowe aplikacje, które już zdążyły pokochać gwiazdy, zapewniają noszącej je osobie zdumiewający efekt profesjonalnego makijażu bez wysiłku i spędzonego nad nim czasu.  Misterne koronkowe wzory – gotowe do natychmiastowego użycia, to idealne rozwiązanie dla kobiet odważnych, nie bojących się eksperymentować z nowym lookiem a jednocześnie nie mających zbyt wiele czasu na wykonanie tak misternego makijażu.  Do wyboru jest piętnaście propozycji, które mogą być użyte w ciągu minuty i nadają się do wielokrotnego stosowania.

Te niecodzienne aplikacje na twarz można było zobaczyć po raz pierwszy podczas pokazu Corrie Nielsen w czasie London Fashion Week 17 lutego, 2012, dla którego Phyllis Cohen stworzył specjalnie zaprojektowane koronki dopasowane do projektów prezentowanych na wybiegu.

 

 

 

 

Koronkowe aplikacje można kupić w sklepie internetowym http://face-lace.com/  Ceny od 13.95 – 19.95 GBP plus wysyłka do Polski.

Nam przypadły do gustu najbardziej delikatne aplikacje na oczy, a Wam? Zapraszamy do galerii. A możecie same umiecie zrobić takie wymyślne makijaże? Podeślijcie fotki – pochwalcie się innym czytelnikom.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (198 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. karolla.luna  14 października 2012 17:24

  to dla odważnej kobietki ,mi się nie podobają ,ale różne są gusta

  Odpowiedz
 2. Nata22  18 października 2012 10:36

  Mi się to akurat nie podoba

  Odpowiedz
 3. m258  18 października 2012 12:05

  mi też, starszne to

  Odpowiedz
 4. malaOla  22 października 2012 13:09

  hehe jestem chyba jakaś inna bo mi bardzo się spodobały. Fajna alternatywa na makijaż sylwestrowy lub inprezowy;)

  Odpowiedz
 5. Justyna  17 stycznia 2014 09:53

  Ciekawe, ale na jakąś sesję, nic więcej 😉 co za dużo to niezdrowo

  Odpowiedz
 6. scrabble  14 kwietnia 2015 20:36

  Może do sesji albo na Haloween 😉

  Odpowiedz
 7. monicitia  28 lipca 2016 11:12

  Masakra, szkaradne 😝

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany