Znana blogerka projektuje dla polskiej marki – Maffashion współpracuje z Gattą

Gatta nawiązała współpracę z Maffashion, najpopularniejszą polską blogerką, a także jedną z bardziej znanych i cenionych na świecie. Julia Kuczyńska od roku, pod marką Staff By Maff, proponuje wszystkim młodym, odważnym dziewczynom swoje nietuzinkowe projekty. Teraz koszulki Staff By Maff można znaleźć także w salonach Gatta.

StaffByMaff for Gatta (2)

Gatta od wielu sezonów współpracuje z polskimi projektantami. Dzięki temu powstało już kilka kolekcji zaprojektowanych przez Joannę Horodyńską, a także dwie linie rajstop i legginsów Gatta&bizuu. Marka obecna jest także w blogosferze, współpracując z najbardziej popularnymi szafiarkami. Z tej współpracy zrodził się kolejny, modowy projekt – limitowana kolekcja koszulek Staff By Maff for Gatta.

Julia Kuczyńska – twórczyni bloga i jednocześnie marki Maffashion – dla wielu jest ikoną mody i wzorem do naśladowania. Często to, co blogerka pokazuje w swoich stylizacjach, następnego dnia staje się hitem internetu. Julia zdobyła uznanie zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Na fali sukcesu postanowiła, wspólnie z koleżanką, realizować swoje modowe marzenia i projektować ubrania. W ten sposób powstało Staff By Maff – unikalne połączenie odważnego, młodzieńczego stylu z prawdziwie kobiecym lookiem, na który zawsze stawia Gatta.

StaffByMaff for Gatta (4)

StaffByMaff for Gatta (3)

StaffByMaff for Gatta (1)

„Cieszy nas, że projekty Julii, dostępne dotychczas tylko on-line, po raz pierwszy pojawią się w sklepach stacjonarnych. Staff By Maff for Gatta to propozycje uniwersalne, odpowiednie zarówno dla młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. Na pozór klasyczne kroje zaskakują detalami, formą oraz oryginalnymi nadrukami. To one stanowią główny punkt limitowanej kolekcji T-shirtów” – mówi Monika Kazimierczak, Marketing Manger Gatta.

Wspólnym elementem wszystkich czterech propozycji Staff By Maff for Gatta są nadruki. Azteckie motywy, retro rewolwer oraz wizerunek Maffashion – to wzory, które znajdziemy na koszulkach. W kolekcji pojawiają się trzy fasony: asymetryczna bluzka z rękawem ¾ oraz dwa modele na szerokich ramiączkach. Oba luźniejsze, o charakterystycznej długości do pępka, w rockowym klimacie.

Koszulki Staff By Maff można znaleźć w salonach firmowych Gatta. Ich ceny wahają się od 89 zł do 109 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (158 głosów, średnia: 4,15 z 5)
zapisuję głos...