Znamy lek na jesienne przygnębienie! Tę książkę musi przeczytać każdy “książkoholik”! “Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” już w sprzedaży!

W księgarniach właśnie pojawiła się najnowsza książka autorstwa Moniki Zajączkowskiej pt. “Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.”. To doskonała lektura na jesienne popołudnia. Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że objęliśmy patronatem medialnym tę wyjątkową pozycję!

“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” Moniki Zajączkowskiej to obowiązkowy punkt każdego książkoholika! Jest to kobieca powieść obyczajowa z wątkiem romantycznym, w której główna bohaterka mierzy się z problemami dnia codziennego i toczy wewnętrzną walkę zabarwioną filozoficznie, a przy tym także humorystycznie. Książka, stanowi doskonałe antidotum na stres i gorsze samopoczucie. Jest idealna na jesienne, długie popołudnia. Powieść jest już dostępna w sprzedaży w największych księgarniach stacjonarnych i internetowych w Polsce.

Nasz patronat: “Tylko w duecie”. Premiera debiutanckiej powieści Magdaleny Kozakowskiej

Nasz patronat: “Tylko w duecie”. Premiera debiutanckiej powieści Magdaleny Kozakowskiej

Już 7 lutego pojawi się niesamowita powieść z gatunku new adult. To romans, od którego trudno będzie Wam się oderwać! Bardzo miło nam ogłosić, że objęliśmy patronatem medialnym tę pozycję! “Tylko w duecie” - debiutancka

Nasz patronat: M. Zajączkowska “Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.”

“Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.” potwierdza, że życie to nieustające pasmo zmian. Książka ukazuje, że nawet w najcięższej sytuacji, tuż za rogiem może czekać wiele niespodzianek od losu, które uruchamiają machinę zwrotów w życiowym scenariuszu. W tej publikacji nie brakuje nieoczywistych zbiegów okoliczności, pozornie przypadkowych spotkań oraz zaskakujących, niełatwych i często kierowanych emocjami decyzji. Wewnętrzne rozterki, moralne upadki i irracjonalne zachowania przeplatają się tam z uczuciem oczarowania i spełnienia. Zupełnie jak w życiu. 

– Moją książkę kieruję głównie do kobiet, uważam, że jej lektura może mieć doskonałe działanie terapeutyczne dla tych z nas, które właśnie przechodzą trudne chwile w swoim życiu. Wierzę, że zawarte w niej wątki humorystyczne i psychologiczne, inspirowane częściowo moimi własnymi doświadczeniami, będą uzdrowieniem dusz czytelniczek, które poszukują skutecznego motywatora do podjęcia zmian oraz sposobu na nabranie pozytywnego spojrzenia na rzeczywistość. W mojej publikacji nie zapominam jednak również o wartościowych mężczyznach. Myślę, że “Sanatorium uczuć…” stanowi ukłon w ich kierunku i na nich również może działać budująco – mówi Monika Zajączkowska, autorka książki “Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.”.

Główną bohaterką powieści jest Iga, 40-letnia, świeżo upieczona rozwódka z niską samooceną, dorosłym synem i bagażem beznadziejnych wspomnień. Nieoczekiwanie podczas spaceru w parku spotyka atrakcyjnego mężczyznę, od którego próbuje się bez efektu opędzić. Spotyka go również na przyjęciu u przyjaciółki. Uczucie między Igą, a mężczyzną rozkwita, jednak splot zaskakujących wydarzeń wywraca poukładane dotąd życie kobiety do góry nogami. W międzyczasie talent z młodzieńczych lat daje o sobie znać. Iga zaczyna malować obrazy, które robią duże wrażenie na znawcach tematu. Obsypane kwieciem łąki nabierają niezwykłej aury na jej płótnach i wzbudzają zachwyt profesjonalistów. Z jednej strony sukcesy, z drugiej porażki. Bohaterkę unosi wysoka fala, która powoduje weryfikację dotychczasowych przekonań. Iga rozpaczliwie stwierdza, że w ogóle siebie nie znała, a iloraz inteligencji w sprawach damsko-męskich ma wysoce za niski. Czy naprawdę jest już za późno, by naprawić kaskadę błędów?

Książka, wydana w wydawnictwie BookEdit, jest już dostępna w sprzedaży w największych polskich księgarniach stacjonarnych i internetowych. Gorąco polecamy Wam tę pozycję, która z pewnością umili jesienne, długie popołudnia i wieczory!

Monika Zajączkowska – z wykształcenia pedagog pracy socjalnej, z zawodu animator kultury, prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci. Miłośniczka ogrodowych zakątków, teatru i dobrej książki. Uczestniczka czwartej edycji programu Sanatorium Miłości. Pierwsze opowiadanie napisała w wieku 16 lat. Potraktowała je jako wprawkę w trzymaniu pióra i wątku. Potem przyszły kolejne teksty: scenariusze, opowiadania, bajki. Publikacji doczekała się jedna z nich – Kicia Micia, jednak wiele wylądowało w szufladzie. Powieść “Sanatorium uczuć…” jest pierwszą opublikowaną. Autorka wprowadza w niej humorystyczną narrację, przez co zmienia spojrzenie czytelnika na codzienne problemy swoich bohaterów. Ta książka może być doskonałym antidotum na stres i przygnębienie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (40 głosów, średnia: 4,90 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  3 listopada 2022 21:14

    z przyjemnością przeczytam 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany