Te znaki zodiaku najlepiej tańczą! Sprawdź, czy gwiazdy postawiłyby cię na podium „Tańca z gwiazdami”

W tańcu chodzi przede wszystkim o chęci i radość, a w drugiej kolejności o umiejętności. A gdy to wszystko idzie w parze – mamy do czynienia z tancerzem idealnym. Jakie znaki zodiaku się do nich zaliczają? Wróżka Fortunata wskazała ich aż 5. Sprawdź czy taniec to twoja (być może jeszcze nieodkryta) pasja.

Wiosną wszystko rozkwita i budzi się do życia – tańcząc w zieleni. Z pewnością to właśnie dlatego osoby urodzone w tym okresie mają w sobie wrodzoną radość, którą nierzadko wyrażają po prostu tańcem, do czego mają wrodzony dryg! Ale gwiazdy obdarzyły tym talentem również osoby urodzone w lutym. Nic dziwnego – Wodniki i Ryby mają artystyczną duszę i drzemie w nich duch wolności, a te cechy są przecież konieczne do tańca. Które jeszcze znaki zodiaku najlepiej tańczą? Wróżka Fortunata wytypowała 5.

źródło: www.pixabay.com

Te znaki zodiaku najlepiej tańczą! Sprawdź, czy gwiazdy postawiłyby cię na podium „Tańca z gwiazdami”

Baran 

Baran uwielbia śpiewać – zwłaszcza w domu, gdy nikt im nie przeszkadza. Śpiewom zawsze towarzyszą taneczne ruchy – raz kocie, innym razem związane z podpatrzonym w teledysku układem. Baranowi powtórzenie kroków idzie bardzo łato – jak z przysłowiowego płatka. Dlatego wszelkie kursy tańca przechodzi z łatwością, a na imprezach tańczy do białego rana. Zdarza mu się nawet zamykać klub.

 

Byk

Byk to wulkan energii, którą wręcz uwielbia wyrażać poprzez taniec. Ma poczucie rytmu, które sprawia, że często to właśnie Byki brylują na imprezach czy weselach, tańcząc w samym centrum sali, przy okazji się przy tym wygłupiając. Osoby spod tego znaku zodiaku tańczyły od małego – dla zabawy, albo profesjonalnie. Ta druga grupa pasję realizuje również w dorosłym życiu, stając się zawodowymi tancerzami albo instruktorami Zumby. 

 

Bliźnięta

To perfekcjoniści, którzy do takiej perfekcji dążą również w tańcu. Jako,  że Bliźnięta zostały obdarzone poczuciem rytmu, chętnie podszkolą technikę na profesjonalnym kursie, który sprawi im przyjemność. Jednak i bez tego uda im się ją osiągnąć. Wystarczy, że usłyszą piosenkę, którą lubią – oprócz rytmicznego przebierania nogami zaczynają też śpiewać. Bliźnięta z pierwszej połowy miesiąca nie kryją się z taką taneczną radością nawet publicznie, a do tego uwielbiają imprezy – zarówno tańcząc w parze, jak i osobno. Bliźnięta z drugiej połowy miesiąca w tych kwestiach są nieco spokojniejsze, choć tańczyć oczywiście – potrafią.

 

Wodnik

Wodniki to urodzeni tancerze, którzy tańcem potrafią uwodzić i wzbudzać podziw. Wielu zostaje profesjonalnymi tancerzami, a jeśli wybierają inną zawodową drogę, starają się znaleźć ujście dla tej pasji – nawet poprzez dużą aktywność w ciągu dnia, namnażając sobie kolejnych obowiązków. Wstają skoro świt i wykończeni codziennymi zadaniami szybko zasypiają, a taka rutyna może jednak przekładać się na spadek nastroju. A wystarczy kilka nadprogramowych zadań wypełnić tańcem. Od razu poczujesz różnicę.

 

Ryby

Ryby to artystyczne dusze, których pasją bywa również taniec. To dla nich sfera wręcz duchowa, w której potrafią się zapomnieć, a inni obserwując ów zapomnienie, są pod ogromnym wrażeniem. Ryby to dobre dusze, które swoją pasją i talentem chętnie się dzielą – udzielając tanecznych lekcji. I choć na co dzień raczej bywają skromne i trzymają się z boku – gdy zaczynają tańczyć zmieniają się nie do poznania, a emanująca od nich energia wypełnia wszystkich wokół. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (82 głosów, średnia: 3,68 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany