Znaki zodiaku, które mają swoje mroczne tajemnice

To, pod jakimi gwiazdami przyszliśmy na świat ma wpływ na kształtowanie nie tylko jasnej, ale także ciemnej strony naszego charakteru. Wróżka Fortunata przedstawia pięć znaków zodiaku, które cechuje wyjątkowo mroczna fantazja oraz poczucie humoru rodem z ciemnej wampirzej krypty!

Mówi się, że każdy z nas ma swoje mroczne tajemnice. Niektóre znaki zodiaku posiadają jednak do tego szczególne predyspozycje. Chcecie wiedzieć, jakie sekrety skrywają przed Wami Wasi partnerzy, rodzina i przyjaciele? Sprawdźcie, co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy!

mroczne tajemnice

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku, które mają swoje mroczne tajemnice

 

Baran

Zodiakalne Barany potrzebują częstych zastrzyków adrenaliny. Lubią ekstremalne rozrywki i szalone miłosne przygody. Są przy tym niecierpliwe i mają wybuchowy charakter, przez co nierzadko wdają się w bójki, a zajścia te ukrywają przed bliskimi. Zdarza im się też rozdrapywać gojące się rany i wyobrażać sobie… własną śmierć.

 

Byk

Byki to urodzeni plotkarze. Chorobliwie ciekawscy i wścibscy, często zbierają w tajemnicy informacje na temat różnych osób (np. nowych dziewczyn swoich eks), śledząc je w Internecie (niekiedy wręcz włamując się na ich konta czy do komputerów), a nawet w realu. Zebrane dane przechowują i nierzadko wykorzystują przeciwko obranym przez siebie „ofiarom”.

 

Bliźnięta

Bliźnięta to osoby chętnie posługujące się czarnym humorem. Noszą w pamięci żarty, które w odpowiednim kontekście potrafią zabrzmieć naprawdę makabrycznie. Co więcej, większość z nich jest w jakiś sposób uzbrojona. W torebkach pań Bliźniąt znajdziesz gaz pieprzowy albo przynajmniej spinkę z ostrą szpilką na końcu. Należy wiedzieć, że w razie konieczności nie zawahają się użyć tych narzędzi w samoobronie.

 

Rak

Rak jest najmroczniejszym ze wszystkich dwunastu znaków. Osoby pod nim urodzone łatwo wpadają w złość i nie potrafią zapanować nad swoimi emocjami. W ataku szału rzucają słuchawką, a nawet niszczą przedmioty, które akurat nawiną im się pod rękę. Potrafią też długo snuć intrygi, by zrobić komuś złośliwość. Zdarza im się też wyobrażać sobie śmierć osób, które poważnie im podpadły. Raki mają ponadto skłonności do autodestrukcyjnych zachowań. Obgryzają paznokcie, a podczas snu zgrzytają zębami.

 

Wodnik

Wodniki to osoby o nieprzeniknionym i bardzo tajemniczym wnętrzu. Są zafascynowane śmiercią i umieraniem, chętnie oglądają filmy dokumentalne o paranormalnych zjawiskach albo horrory, które… wywołują ich śmiech. Hollywoodzkie produkcje – choćby najbardziej dziwne i oddziałujące na podświadomość widza – nie są w stanie ich przestraszyć. Prowadzą za to pamiętniki lub blogi, tworząc prywatne notatki, które potrafią… przerazić.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,03 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  28 kwietnia 2018 11:59

  Mnie tu nie ma.

  Odpowiedz
 2. Hidari11  28 kwietnia 2018 21:40

  „Wodniki to osoby o nieprzeniknionym i bardzo tajemniczym wnętrzu. Są zafascynowane śmiercią i umieraniem, chętnie oglądają filmy dokumentalne o paranormalnych zjawiskach albo horrory, które… wywołują ich śmiech. Hollywoodzkie produkcje – choćby najbardziej dziwne i oddziałujące na podświadomość widza – nie są w stanie ich przestraszyć. Prowadzą za to pamiętniki lub blogi, tworząc prywatne notatki, które potrafią… przerazić.” – pod niczym nie mogłabym się podpisać :).

  Odpowiedz
 3. Uśmiechnij się :)  30 kwietnia 2018 11:09

  Jako rak, chyba mogę się trochę zgodzić, że jestem najmroczniejszym znakiem. Co zabawne, mam nawet takie przezwanie, bo znajomi często mówią do mnie „Mrok”. Jakaś część mroku siedzi we mnie z pewnością.

  Odpowiedz
 4. annrubyheart  30 kwietnia 2018 22:21

  Strzelca nie ma, to znaczy że nie jest mroczny? 🤗

  Odpowiedz
 5. Erra Mood  8 lipca 2019 23:34

  Faktycznie lubię horrory i fascynuje mnie śmierć 🙂

  Odpowiedz
 6. luna341  30 czerwca 2020 10:09

  Jako waga odrobinę sie zgadzam

  Odpowiedz
 7. ktoś  10 grudnia 2022 18:51

  Jako rak mogę stwierdzić że opis pasuje, k*ew, śmie*ć, tr*py…😏

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany