Znaki zodiaku które są kłamcami. Sprawdź, kto ma najdłuższy „niewidzialny nos”!

Kłamstwo jest naturalną częścią ludzkiej natury. Kłamiemy, by osiągnąć swoje cele, uniknąć niewygodnych pytań i dobrze wypaść w oczach innych osób. Zdarza się wręcz, że kłamanie okazuje się nieodzowne, jeśli nie chcemy kogoś zranić lub gdy musimy ratować go przed niebezpieczeństwem. Niektóre znaki zodiaku kłamią jednak znacznie częściej od innych, a opowiadanie wyssanych z palca historyjek nie tylko przychodzi im z łatwością, ale wręcz sprawia przyjemność i ekscytuje. Sprawdź, o jakich znakach mowa!

Tym razem nasza wróżka Fortunata postanowiła zająć się tematem kłamstwa i wskazać astrologiczne znaki zodiaku, pod którymi ukrywają się najbardziej nieszczere osoby z całego zodiaku. Poznaj znaki zodiaku które są kłamcami i dowiedz się, jakie motywacje popychają je w kierunku opowiadania zmyślonych historii!

pinkio - kłamca

fot. pixabay.com

Znaki zodiaku które są kłamcami. Sprawdź, kto ma najdłuższy „niewidzialny nos”!

 

Byk

www.pixabay.com

Byki to urodzeni kłamcy. Jako dusze towarzystwa i wieczni imprezowicze, uwielbiają zmyślać barwne historie, które w założeniu mają pomóc im zabłysnąć. Podkolorowują nawet samoistnie ciekawe anegdoty, byle tylko zainteresować słuchacza i przekonać go, że ma do czynienia z kimś wyjątkowym, o pasjonującej biografii. Ich samych mile łechce zresztą myśl o tym, że posiadają swoje tajemnice. Często okłamują też partnera, gdyż za wszelką cenę nie chcą się ustatkować, w obawie przed tym, że zamknie to w ciasnych ramach ich kolorowy i wolny styl życia. Nie zawsze jednak mają coś na sumieniu. Zdarza się, iż wolą po prostu nie martwić drugiej połówki i nie dawać jej powodów do zazdrości. Zamiast powiedzieć, że po pracy wybierają się z koleżanką do kina mówią na przykład, że musiały zostać po godzinach, by wyrobić się z obowiązkami.

 

Lew

www.pixabay.com

Lwy lubią pełnić rolę liderów w różnych dziedzinach życia. Nie mogą więc pozwolić sobie na przyznanie się do słabości i porażek. Z tego powodu często koloryzują rzeczywistość i naginają prawdę przed znajomymi, rodziną czy współpracownikami. Ich drobne kłamstewka rzadko wychodzą przy tym na jaw. Opowiadają bowiem swoje wersje wydarzeń z wielkim przekonaniem.

 

Koziorożec

www.pixabay.com

Koziorożce lubią pokazywać otoczeniu, jak wiele są w stanie zdziałać. Biorą na siebie tysiące zadań i wypisują długie check listy, którym później nie są w stanie podołać. Za nic w świecie nie przyznałyby się jednak do porażki, dlatego wymyślają coraz to nowe kłamstwa, byle tylko usprawiedliwić fakt, że nie wywiązały się z obietnic. W obronie Koziorożców trzeba dodać, że ich oszustwa nie wynikają ze złej woli, tylko ze zbyt wybujałej ambicji, której głosu nie są one w stanie uciszyć.

 

Skorpion

www.pixabay.com

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona to wyrafinowani kłamcy. Wykorzystują wrodzony talent do zmyślania, by z premedytacją osiągać zamierzone cele. Nie cofną się przed kłamstwem, które zapewni im lepszą pozycję w pracy czy podbije serce osoby, która wpadła im w oko. Większość z nich jest przy tym tak nieprzenikniona, że nie sposób zauważyć kiedy zaczynają roztaczać wokół rozmówcy swoją sieć. Próżno też liczyć na to, że po wszystkim będą je dręczyć wyrzuty sumienia.

 

Waga

www.pixabay.com

Wagi wprost uwielbiają się wybielać i przedstawiać się jako osoby bez jakiejkolwiek skazy. Takie, które powinno się naśladować i które podejmują wyłącznie dobre decyzje. Nietrudno zgadnąć, że taka postawa prowokuje osoby urodzone pod tym znakiem do kłamania. Przechwałki, wyolbrzymianie swoich zasług i opowieści o bohaterskich czynach pełne ratowania z opresji niewinnych staruszek, dzieci i zwierząt, jeśli nie całego świata, są więc u nich na porządku dziennym. Ten stan rzeczy trzeba jednak zaakceptować, gdyż skryta natura Wag nie pozwala im nikomu pokazywać swojej prawdziwej twarzy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (127 głosów, średnia: 3,91 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Erra Mood  8 lipca 2019 23:38

    Niema mojego znsku, ale czy to znaczy, że zawsze mówię prawdę? 😉

    Odpowiedz
  2. as_sa  10 lipca 2019 20:03

    Tego typu „badania” i tezy akurat traktowałabym z dużym przymrużeniem oka 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany