Znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy – sprawdź, kto ma zbyt długi język!

Szukasz lojalnych i dyskretnych przyjaciół, którzy będą strzec Twoich sekretów, a tymczasem każda przekazywana przez Ciebie poufna informacja szybko zostaje przez kogoś ujawniona? Poznaj znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy i sprawdź, kogo lepiej wyeliminować z grona swoich powiernic! Będziesz zaskoczona, że tak pozornie przyjazne osoby mogą okazać ubarwiającymi rzeczywistość plotkarzami!

Yves Rocher
Znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy

źródło: www.unsplash.com

Znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy – sprawdź, kto ma zbyt długi język!

 

Baran

giphy.com

Zodiakalne Barany są skupione przede wszystkim na sobie i zawsze na pierwszym miejscu stawiają własne dobro. Jeśli w ogóle uwzględniają interes innych osób, to pod uwagę biorą tylko swoich bliskich. Do przyjaźni i znajomości podchodzą za to luźno – uważają, że kolegów i koleżanki zawsze można wymienić na nowych. Nie zawahają się więc zdradzić powierzonych im przez nich sekretów, szczególnie jeżeli ugrają dzięki temu coś dla siebie. Potrafią wygadać się też z roztargnienia, a nawet z czystej złośliwości – w tym przypadku możesz być pewna, że do gotowej historii dodadzą jeszcze coś od siebie.

 

Bliźnięta

Znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy

giphy.com

Bliźnięta to wyjątkowe gaduły. Często nie mają złych zamiarów, ale nie potrafią po prostu powstrzymać się od wygadania sekretów, które powinny zachować dla siebie. W ten sposób zdradzają nawet własne tajemnice, by już po chwili żałować swojego długiego języka. Jednocześnie warto jednak pamiętać, że osoby urodzone w tym znaku to doskonali dyplomaci. Potrafią być uprzejmi i profesjonalni nawet względem osób, których szczerze nie znoszą, jeśli wymaga tego od nich sytuacja. Z tego powodu nie powinnyście czuć się w ich towarzystwie zbyt pewnie. Nie zakładajcie z góry, że Wam sprzyjają i nie mówcie zbyt wiele.

 

Waga

Znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy

giphy.com

Wagi mają trudność z prawdziwym przywiązywaniem się do ludzi. Skupione przede wszystkim na sobie trwają w nieustannej huśtawce sympatii, jednego dnia uważając kogoś za przyjaciela, a drugiego uznając, że nic szczególnego ich z nim nie łączy. Nieumiejętność tworzenia silnych więzi społecznych sprawia, że do tajemnic podchodzą nazbyt lekko. Chętnie opowiadają o innych ludziach i ich sekretach, nie czując przy tym najmniejszych wyrzutów sumienia. Uważają, że trzeba być szczerym i nie zamierzają ukrywać żadnych informacji, nawet jeśli zdobyły je w szczególnych okolicznościach.

 

Strzelec

znaki zodiaku które nie potrafią dochować tajemnicy

giphy.com

Strzelec to zdecydowanie najbardziej ciekawski i wścibski ze znaków. Fascynują go tajemnice innych ludzi, a plotkowanie to jego żywioł. Codziennie przegląda plotkarskie portale i przygląda się profilom znajomych w mediach społecznościowych, doszukując się pikantnych odkryć. Co więcej, osoby urodzone pod tym znakiem potrafią także gromadzić zdobyte poufnie informacje, by wykorzystać je w sprzyjającym momencie. Używają wtedy cudzych sekretów, by kogoś zdyskredytować, zaciekawić, a nawet wciągnąć do swojego planu. To najwięksi z zodiakalnych plotkarzy, zatem miejcie się na baczności, co przy nich mówicie!

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (101 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  27 czerwca 2020 22:14

  mojego znaku nie ma 🙂

  Odpowiedz
 2. Jaworka  28 czerwca 2020 10:08

  Oj zupełnie nie zgadzam się z opisem mojego znaku jestem zupełnie jego przeciwieństwem

  Odpowiedz
 3. Biomedka  28 czerwca 2020 12:33

  Mój tata jest strzelcem i opis pasuje do niego jak ulał. 😀 Mnie na szczeście nie ma na tej liście i dobrze. Zresztą ja nie lubię plotkować. 😉

  Odpowiedz
 4. nilkaa3  29 czerwca 2020 20:28

  To jeszcze Panna na dokładkę, ale tylko czasem ! 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany