4 znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami – na dłuższą metę trudno z nimi wytrzymać

Niektóre znaki zodiaku są z natury rodzinne, a stworzenie szczęśliwego domu jest jednym z ich nadrzędnych celów. Niestety nie każdy z nich potrafi współistnieć ze swoim partnerem na jednej płaszczyźnie, bo jego charakter skutecznie utrudnia szczęśliwe małżeńskie życie. Wrodzone negatywne cechy samoistnie prowadzą do sporów i konfliktów, nawet jeżeli nasza druga połówka stara się rekompensować nam przykre sytuacje z jej udziałem. Poznaj 4 znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami, nawet jeśli darzą Cię prawdziwym, silnym uczuciem!

znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami

www.unsplash.com; Alvin Mahmudov

4 znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami – na dłuższą metę trudno z nimi wytrzymać

Istnieją znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami. Utrzymanie wieloletniej relacji z osobami urodzonymi pod tymi astrologicznymi symbolami wymaga od partnerów wyjątkowej dozy cierpliwości i wyrozumiałości. Nie chodzi jednak wcale o brak starań z ich strony, intencjonalną złośliwość czy zgryźliwość. To kwestia kondensacji wrodzonych skłonności, które utrudniają im zgodne życie z drugą połówką. Nie jest powiedziane, że nie można nad nimi pracować, a empatyczny, otwarty i skłonny do poświęceń partner nie poradzi sobie w związku z osobą nimi „obarczoną”. Może być to jednak trudniejsze niż w zwykłej relacji, w której obie strony charakteryzuje naturalna łagodność i ugodowość. Sprawdźcie, kogo trzeba obdarzyć szczególną uwagą i zrozumieniem!

 

Rak

znaki zodiaku

giphy.com

Zodiakalne Raki to osoby z nieodłączną huśtawką nastroju. Potrafią w mgnieniu oka przejść od zadowolenia do wściekłości, od śmiechu do płaczu. Nic dziwnego, że partnerzy mają z nimi pod górkę. Nigdy nie wiedzą bowiem do końca, w jakim humorze jest ich druga połówka. Niekiedy wystarczy jedno zapalne słowo, spojrzenie kryjące w sobie cień dezaprobaty czy odmowa zrobienia czegoś, by Rak wpadł w histerię lub złość. Nic dziwnego, że ich bliscy nie czują się przy nich stabilnie. Co więcej, ten znak zodiaku jest wymagający. Chce, by ukochana osoba na zawsze pozostała ideałem, który zaprojektowali sobie w głowie przy pierwszym spotkaniu.

 

Panna

zodiak małżeństwo

giphy.com

Osoby urodzone w znaku Panny są bardzo ambitne i mają skłonność do perfekcji. Z tego powodu nieustannie wszystko analizują, zastanawiając się, co zrobić, by osiągać lepsze wyniki i częściej wygrywać. Nie potrafią po prostu wyrzucić z głowy nieustannych kalkulacji, wyluzować się i oddać beztroskim rozrywkom. Żyją w ciągłym stresie, co mocno odbija się na ich związkach. Kiedy bowiem coś nie pójdzie po ich myśli, wyżywają się na partnerze i całym otoczeniu. Co więcej, są wyjątkowo krytyczne i próbują „wychować” sobie bliskich, tak by żyli na ich zasadach i „dorośli” do wizji, którą Panny stworzyły w swojej głowie.

 

Waga

znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami

giphy.com

Wagi to bardzo trudni partnerzy z uwagi na fakt, że wykazują swoisty brak samodzielności. Nie potrafią podejmować szybkich decyzji, ciągle się wahają i rozważają każdą kwestię po sto razy. W efekcie to małżonek musi dokonywać za nie wyborów, załatwiać fundamentalne sprawy i brać na siebie odpowiedzialność za całe ich wspólne życie. Rzadko wykazują inicjatywę w sprawach zawodowych czy rodzinnych. Są romantycznymi myślicielkami, rodem z powieści o wielkich miłościach. Nie potrafią zrozumieć, dlaczego „cud” w ich życiu nie zdarza się samoistnie, a wyśniona przyszłość nie nadchodzi.

 

Skorpion

znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami

giphy.com

Wymieniając znaki zodiaku które nie będą dobrymi małżonkami, nie sposób nie wspomnieć o Skorpionach. Słyną one z niełatwych charakterów. Są wyjątkowo zaborcze i zazdrosne, co męczy partnerów, doprowadzając ich niekiedy do białej gorączki. Co gorsza, to osoby, które uwielbiają flirt i miłosne igraszki. Ich płomienne temperamenty są trudne do ujarzmienia i zaspokojenia. Jeśli nie znajdą ujścia w małżeńskim pożyciu, mogą popychać Skorpiony do szukania przygód poza związkiem. Jeżeli jednak ukochani poświęcą im odpowiednio dużo atencji i odwdzięczą się za uwagę, którą Skorpiony obdarzają ich, mogą być spokojni o tę relację.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...