3 znaki zodiaku które marzą o ślubie. Po pierwszej randce sprawdzają swoje przyszłe inicjały i wybierają zaręczynowe pierścionki

Niektórych zodiakalnych wybranków nie sposób zaciągnąć przed ołtarz. Są jednak i takie znaki zodiaku które marzą o ślubie i planują go już od najmłodszych lat. Dzień zamążpójścia jest dla nich punktem zwrotnym i najważniejszym zadaniem na prywatnej życiowej liście, nawet jeżeli oficjalnie nigdy by się do tego nie przyznały. Sprawdźcie, kto należy do tego wąskiego grona!

Znaki zodiaku które marzą o ślubie

3 znaki zodiaku które marzą o ślubie. Po pierwszej randce sprawdzają swoje przyszłe inicjały i wybierają zaręczynowe pierścionki

Baran

Barany są wyjątkowo impulsywne i nieprzewidywalne. Z taką samą łatwością, z jaką wybierają w sklepie nową bluzkę, potrafią zdecydować o… zamążpójściu. Wystarczy udana pierwsza randka, na której poczuły ekscytację i „motylki w brzuchu”, by zacząć planować kolejne spotkania w oryginalnych okolicznościach, wyjazdy i całe wspólne życie. Gdy spotykają kogoś, kto w ich przekonaniu nadaje się na męża, błyskawicznie zaczynają więc planować ceremonię w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli widziałaś pannę młodą z perfekcyjnie dopracowanym strojem, makijażem, biżuterią i fryzurą uczesaną tak, by żaden włosek nie pozwolił sobie na niesubordynację, zapewne była ona właśnie spod znaku Barana. Ponadto osoby urodzone pod tym astrologicznym symbolem od najmłodszych lat marzą o ślubie i założeniu rodziny. Koniecznie chcą do kogoś „należeć” i przyjąć jego nazwisko na nowej drodze do szczęścia.

 

Rak

Rak jest jednym z najbardziej rodzinnych znaków zodiaku. Nie wyobraża sobie życia w pojedynkę, bez ukochanego partnera i gromadki roześmianych dzieci u boku. Potrafi więc podjąć decyzję o ślubie nawet w bardzo młodym wieku. Wystarczy mu kilka randek i długich rozmów, by wiedzieć, czy trafił na właściwą osobę. I choć nie od razu odsłania się ze swoimi planami przed partnerem z uwagi na wrażliwość i pewien strach przed odrzuceniem, potajemnie obmyśla wszystkie szczegóły. W myślach „przymierza” ukochanego do różnych życiowych sytuacji, wyobraża go sobie w swoim domu i wśród znajomych. A kiedy poczuje, że wszystko układa się po jego myśli, wyciąga ten zapisany ze wszystkich stron notes i z pragmatyzmem opisuje wybrankowi kolejne punkty „misji”.

 

Waga

Wagi to prawdziwe romantyczki. Bez problemu wystąpiłyby w rolach bohaterek powieści Jane Austen. Tych, w których rozmawia się z ukochanym, używając cytatów z wierszy i przesłań zawartych w symbolice kwiatów. Od młodych lat snują fantazje na temat przyszłego życia z partnerem i łączącej ich wielkiej miłości. Co więcej wcale się z tym nie kryją. Szybko wychodzą za mąż traktując to jak największą życiową przygodę, ale wkrótce potem ich zapał okazuje się nieco słomiany. Romantyczne uniesienia zastępuje szara rzeczywistość, na którą Wagi nie wyrażają zgody. Starają się więc albo podtrzymywać iluzję wspaniałego, filmowego związku i doszukiwać się znaków jego wyjątkowości, albo przetrwać i przeć do przodu, rozpaczając po drodze nad swoim „życiowym pechem”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  12 lutego 2022 15:34

    a gdzie ja?

    Odpowiedz
  2. arunia  13 lutego 2022 19:16

    Nie wiem czy to się zgadza…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany