4 znaki zodiaku które manipulują ludźmi. Poznaj mistrzów międzyludzkich gier!

Manipulacja, oszustwo i konfabulacja to skłonności wpisane w ludzką naturę, które niełatwo jest od siebie odpędzić. Zdarza się nawet, że podziwiamy osoby, potrafiące owinąć sobie innych wokół palca, bo obserwujemy, jak łatwo sięgają po to, o czym marzą. Wzniesienie tych zdolności na wyższy poziom wymaga jednak nie tylko pewnej dozy egoizmu czy bezwzględności, ale też naturalnych predyspozycji. Sprawdź, które zodiakalne znaki dostały je w darze od gwiazd!

Przedstawiamy 4 znaki zodiaku które manipulują swoim otoczeniem! Sprawdź, kto z Twoich znajomych lub członków rodziny potrafi na zawołanie wylewać łzy, a kto celuje w dwuznacznych komentarzach! Być może nasz artykuł uchroni Cię przed sidłami, które właśnie są zastawiane gdzieś dookoła przez sprytnego gracza. Jeżeli nie, niech pozostanie przynajmniej ostrzeżeniem!

4 znaki zodiaku które manipulują ludźmi. Poznaj mistrzów międzyludzkich gier!

Sprytny manipulator działa ostrożnie i niepostrzeżenie. Potrafi wykorzystać okoliczności i spleść drogi osób ze swojego otoczenia w taki sposób, że nikt nie domyśli się, kto stał za całą intrygą. Czasami wystarczą mu drobne gesty czy miny, by wymusić na ludziach określone zachowania. Gdy sytuacja zmusza ich do większych starań, nie zawahają się jednak prawie przed niczym. Bez skrupułów skorzystają z szerokiego arsenału znanych sobie środków, takich jak szantaż, pomówienie, wypominki czy cięte riposty. Sprawdź, po kim można spodziewać się podobnego „ataku”.

znaki zodiaku które manipulują

giphy.com

 

Oto 4 znaki zodiaku które manipulują ludźmi:

Byk

giphy.com

Byki to zręczni manipulatorzy, którzy sztuki prowadzenia wyrafinowanych międzyludzkich gier uczą się, obserwując innych mistrzów tej dziedziny. Potrafią w niepozorny sposób wywierać na otoczeniu presję, zmuszając podległe im osoby (na przykład pracowników), by wkładały największy możliwy wysiłek w realizację ich celów. Bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia oddają się więc rozrywkom, podczas gdy ktoś pracuje na nich w pocie czoła. W swoje intrygi chętnie wplątują ponadto innych ludzi, składając im obietnice, których wcale nie zamierzają spełnić.

Równie sprawnie Byki uwodzą i rozkochują w sobie rzesze partnerów, udając jednocześnie wierne, niewinne i niczego nieświadome. W głębi duszy czują satysfakcję na myśl o tym, że posiadają swoje niecne sekreciki, a otoczenie tańczy tak, jak one mu zagrają.

 

Lew

giphy.com

Lwy to osoby, które zawsze muszą postawić na swoim. Niczym prawdziwi dzicy drapieżnicy wykorzystują w tym celu słabe punkty swoich ofiar lub przeciwników. Manipulują przede wszystkim słowem, celnie wychwytując cechy czy zachowania odbiorcy, których można się uchwycić. Łapią się detali, wypowiadając zgrabnie ujęte dwuznaczności, przez które otoczenie zdaje się tracić na pewności siebie i maleć z prędkością światła.

Skorpion

Wymieniając znaki zodiaku które manipulują ludźmi, nie da się nie wspomnieć o Skorpionach. Choć są emocjonalne i wrażliwe, czego nie potrafią ukryć, chętnie poruszają delikatne struny innych, by zdobyć to, czego pragną. W zależności od potrzeby wzbudzają litość, subtelnie szantażują albo sugestywnie milczą. Gdy tylko wszystko zacznie układać się po ich myśli, a przebiegły plan zadziała, na powrót zachowują się tak, jakby nigdy nic się nie stało.

 

Ryby

znaki zodiaku które manipulują

giphy.com

Ryby sprawiają wrażenie bardzo przyjaznych, otwartych, ciepłych i pomocnych osób. W towarzystwie często grają pierwsze skrzypce, chętnie zabierają głos i dużo się śmieją, a organizowane przez nie imprezy są zawsze głośne i wesołe. Nie daj się jednak zwieść pozorom. Ponadprzeciętnie rozwinięta intuicja Ryb pozwoli im przeniknąć Twoje upodobania i poznać słabe strony. Nim się obejrzysz zebrane informacje zostaną zaś wykorzystane przeciwko Tobie i będziesz w szoku zapoznając się stopniowo ze wszystkimi aspektami mrocznej strony osobowości  Ryb.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (48 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  25 stycznia 2020 20:23

  mój mąż lew? absolutnie się z tym nie zgadzam 🙂

  Odpowiedz
  • Tara  26 stycznia 2020 09:08

   Bo jesteś zmanipulowana 😉 😀 😉

   Odpowiedz
 2. m258  27 stycznia 2020 07:37

  skorpiona potwierdzam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany