Znaki zodiaku które mają wielkie serce. Kto da Ci prezent bez okazji, a kto dokarmi kota, gdy wyjedziesz?

Podobno uprzejmość, hojność i optymizm to cechy coraz rzadziej spotykane we współczesnym społeczeństwie. A jednak istnieją astrologiczni wybrańcy, którzy wciąż mogą się nimi poszczycić i to nie tylko od święta. Sprawdź, kto do nich należy i jakie znaki zodiaku warto mieć w gronie bliskich znajomych oraz przyjaciół.

Hollywoodzkie filmy są pełne bohaterów, którzy wezwani przez przyjaciela, w środku nocy przyjeżdżają po niego na lotnisko, a nawet wyciągają go z więzienia na drugim końcu kuli ziemskiej. Oglądając podobne zwroty akcji w romantycznych komediach czy dramatach często myślimy, że coś takiego nigdy nie mogłoby naprawdę mieć miejsca. A jednak wskazania gwiazd dowodzą czego innego. Wymieniają bowiem kilka znaków, w przypadku których coś takiego rzeczywiście mogłoby się stać się faktem. Poznajcie znaki zodiaku które mają wielkie serce i sprawdźcie, na kim można polegać w najtrudniejszych chwilach!

znaki zodiaku które mają wielkie serce

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku które mają wielkie serce. Kto da Ci prezent bez okazji, a kto dokarmi kota, gdy wyjedziesz?

 

Baran

giphy.com

Barany to osoby, które odważnie prą do przodu. Dzięki ogromnej pracowitości, charyzmie oraz wrodzonemu urokowi osobistemu, zawsze zdobywają wysokie stanowiska, gromadząc przy tym imponujące majątki i dobra. Gdy już osiągną cel, nie zapominają zaś o swoich bliskich czy przyjaciołach, starając się wykorzystać zyskane możliwości, by podnieść także ich status życia. Jednocześnie nigdy nie pozwalają, by uderzyła im do głowy woda sodowa. Wyciągają pomocną dłoń do bezdomnych, chorych i pokrzywdzonych przez los. Mężczyźni spod tego znaku dodatkowo pocieszą i pogłaszczą po głowie w smutne dni.

 

Bliźnięta

giphy.com

Wesołe, towarzyskie i empatyczne Bliźnięta uwielbiają pomagać potrzebującym. Świadomość, że zrobiły coś dobrego przynosi im ogromną satysfakcję i daje taki zastrzyk motywacji, że sprawdza się lepiej niż nagradzanie ich samych. Co więcej, to prawdziwe skrzaty Świętego Mikołaja. Uwielbiają obdarowywać wszystkich prezentami i robią to niezależnie od okazji, zaskakując swoim gestem oraz zmyślnością, z jaką dobierają upominki.

 

Rak

giphy.com

Rak to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Jego przedstawiciele łatwo znajdują więc wspólny język z ludźmi z niższych niż oni sami warstw społecznych. Rozumiejąc potrzeby cierpiących i ubogich ludzi, bez zastanowienia okazują im wsparcie nawet, jeśli wymaga to podzielenia się z kimś pieniędzmi z rezerw na czarną godzinę. Zawsze mają w pamięci trudne momenty, które kiedyś były ich udziałem, dzięki czemu potrafią postawić się trudnej sytuacji drugiej osoby. W sytuacji zagrożenia, odważnie bronią też zaatakowanych osób, ratują tonących czy dzieci, które wtargnęły na jezdnię.

 

Skorpion

giphy.com

Skorpiony to wymarzeni towarzysze imprez czy urlopowych przygód. Naturalny optymizm sprawia, że w ich towarzystwie można poczuć się, jakby znało się je od lat. Z przyjaciółmi podzielą się nie tylko pozytywną energią i zabawnymi anegdotkami, ale także słodyczami, biletami do kina, które dostali w pracy, zniżkami do sklepów, a nawet gotówką. Chętnie robią znajomym prezenty-niespodzianki, ale też cieszą się z ich sukcesów, podnoszą ich na duchu i wspierają w nowych projektach. Co więcej, można być pewnym, że nie zostawią nas bez opieki w nagłych, trudnych sytuacjach.

 

Wodnik

giphy.com

Wodniki to osoby o bardzo wrażliwym sercu. Boli je nie tylko cierpienie bliskich, ale też krzywda dotykająca nieznajomych czy zwierząt. Podczas, gdy wszyscy śmieją się z deklarowanych przez miss marzeń o pokoju na świecie, Wodniki naprawdę stawiają go na pierwszym miejscu. Dobroduszny charakter zdarza się im przypłacać zdrowiem, bo nieustannie zamartwiają się o całą rodzinę i przyjaciół. Przez wzgląd na otwartą postawę i chęć pomocy, niekiedy padają też ofiarami oszustów.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (143 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  5 listopada 2019 06:19

  moja siostra rak – na nią zawsze można liczyć 🙂

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  5 listopada 2019 07:27

  W życiu jest ciekawie, bo akurat ze 'skorpionami’ mam odwieczny problem.
  Kiedyś ktoś mi powiedział 'Lepiej mieć w skorpionie przyjaciela niż wroga’.

  Odpowiedz
 3. Kasik  5 listopada 2019 12:59

  Mam przyjaciółkę Bliźniaka i koleżankę Skorpiona – kurczę, zgadza się, naprawdę!

  Odpowiedz
 4. macierzanka  5 listopada 2019 14:32

  Zgadza się z wodnikiem.

  Odpowiedz
 5. BożenaNowicka  7 listopada 2019 11:30

  Z Baranem nie mogę się dogadać natomiast strzelec i byk dla mnie sprzymierzeńcy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany