Znaki zodiaku które mają szczęście w miłości

Cechy charakteru, osobisty urok i sposób bycia niektórych znaków zodiaku sprawiają, że mają one większą od innych szansę na prawdziwą, głęboką miłość. Sprawdź, co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy!

Powodzenie w sferze uczuciowej i stworzenie trwałego związku opartego na prawdziwym, niegasnącym uczuciu to coś, o czym marzy większość z nas. Niektóre znaki zodiaku są jednak astrologicznie predysponowane do stworzenia takiej więzi i – przez wzgląd na swoje postawy, sposób zachowania czy stosunek do świata – mają po prostu większą szansę doczekania się realizacji tego pragnienia. Oto znaki zodiaku które mają szczęście w miłości! Sprawdź, czy wśród nich znalazł się i Twój astrologiczny symbol!

znaki zodiaku które mają szczęście w miłości

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku które mają szczęście w miłości

 

RAK

źródło: www.pixabay.com

Raki to osoby, które w życiu kierują się przede wszystkim emocjami i intuicją. Są przy tym czarujące i bez trudu skupiają na sobie uwagę otoczenia, dzięki czemu spotykają na swojej drodze wielu potencjalnych partnerów i mają dużą możliwość wyboru. Gdy już się zakochują, wkładają w swój związek wiele serca i są lojalne, oczekując tego samego od swoich partnerów. W odpowiedzi prawie zawsze mogą liczyć na podobne zaangażowanie i w efekcie zwykle tworzą szczęśliwe związki, które zamieniają w duże rodziny.

 

Znaki zodiaku które mają szczęście w miłości

WODNIK

3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

pixabay.com

Wodniki to osoby, które najłatwiej spośród wszystkich znaków nawiązują kontakty z ludźmi. Pragną bowiem poznawać nowe osoby, odkrywać ich dobre strony i się od nich uczyć albo zarażać się nowymi pasjami. Gdy już się zakochają, dają z siebie naprawdę wszystko, są czułe, troskliwe, taktowne, tolerancyjne, hojne i wyjątkowo zaangażowane. Z takim podejściem po prostu nie mogą nie stworzyć trwałej relacji. Zwłaszcza, że posiadają dar przyciągania do siebie ludzi!

 

LEW

źródło: www.pixabay.com

Lwy to osoby ciepłe, radosne, zdecydowane i lojalne. Emanują pozytywną energią i siłą, którą inni wyczuwają, lgnąc do nich i pragnąc pozostać blisko. Nic dziwnego, że łatwo odnajdują szczęście w związkach i przyciągają osoby o podobnym charakterze. Tym bardziej, że partnerowi, którego pokochają, poświęcają naprawdę wiele uwagi, niejednokrotnie rezygnując dla niego z własnych planów czy zainteresowań.

 

Znaki zodiaku które mają szczęście w miłości

WAGA (kobieta)

źródło: www.pixabay.com

Kobiety urodzone pod znakiem Wagi nie zawsze są łatwymi partnerkami. Zdarza się im dominować nad mężczyzną i nie doceniać jego starań. Pomimo tego, posiadają jednak wielki urok osobisty, dzięki któremu są w stanie przyciągnąć troskliwych i czułych mężczyzn, a w razie potrzeby, także załagodzić wszelkie konflikty. Ponadto w życiowych sytuacjach kierują się rozsądkiem i ostatecznie potrafią pójść na kompromis, co dodatkowo podtrzymuje trwałość stworzonych przez nie relacji.

 

KOZIOROŻEC (mężczyzna)

źródło: www.pixabay.com

Mężczyźni spod tego znaku bardzo szybko decydują, co chcieliby osiągnąć w życiu i małymi krokami, lecz od wczesnych lat i w niezwykle uparty, cierpliwy sposób dążą do wyznaczonego celu. Odrzucają jednocześnie wszystko co chaotyczne, improwizowane, nieporządne i niepoważne. Podobnie postępują w sferze miłosnej – gdy już spotkają osobę, którą obdarzą silnym uczuciem, będą pracować nad wspólnym szczęściem, związkiem, budowaniem rodzinnego gniazdka i każdą najdrobniejszą rzeczą, która będzie miała znaczenie dla życia we dwoje. Wrodzoną solidnością, ale także wesołością i poczuciem humoru, oczarują w końcu każdą wybrankę i zatrzymają ją przy sobie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (167 głosów, średnia: 4,11 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. arunia  28 lipca 2019 01:03

    No się może akurat zgadza, ja jestem spod znaku Wagi, a mój mąż Koziorożca i chyba mamy szczęście w miłości, bo jesteśmy ze sobą już ok. 30 lat, a prawie 25 po ślubie…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany