4 znaki zodiaku które mają pecha. Sprawdź, kto powinien unikać czarnych kotów i drabin opartych o budynek!

Szczęście nie jest czymś danym na zawsze, co można po prostu osiągnąć i zatrzymać. To raczej krótkotrwały stan umysłu i emocja, która przemija, tak jak każda inna. Uważa się jednak, że niektórzy odczuwają ją częściej także dlatego, że różne sprawy naturalnie układają się po ich myśli. Analogicznie wyróżniamy pechowców, wiecznie zmagających się z losem. Co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy? Nasza wróżka Fortunata zasięgnęła ich porady, by wskazać znaki zodiaku, którym pisany jest ciągły niefart!

Kilka miesięcy temu nasza wróżka odpowiedziała dla Was na pytanie o to, które znaki są największymi szczęściarzami. Teraz przyszedł czas na wskazanie reprezentantów opozycyjnej grupy, nie mogącej pochwalić się równie sprzyjającym spojrzeniem losu. Oto 4 znaki zodiaku które mają pecha!

znaki zodiaku które mają pecha

źródło: www.pixabay.com

4 znaki zodiaku które mają pecha. Sprawdź, kto powinien unikać czarnych kotów i drabin opartych o budynek!

 

Koziorożec

pech

giphy.com

Osoby urodzone w znaku Koziorożca nie mają co liczyć na wielką fortunę wygraną na loterii albo w karty. Ich zdrapki zawsze pokazują zero, a w totolotku trudno im utrafić więcej niż 2 liczby. Łatwo padają ofiarami oszustw ze strony nieuczciwych sprzedawców, a ich wrodzony sceptycyzm i czarnowidztwo zdają się wręcz przywoływać złe wydarzenia. Jeśli przewozisz Koziorożca, nie zdziw się, gdy zepsuje Ci się jakaś część w zupełnie nowym samochodzie albo gdy z nieba nagle posypie się grad. Ten znak po prostu „tak ma”.

 

Waga

farba

giphy.com

Wagi mają zwykle pecha do związków i z wielkim trudem znajdują prawdziwą miłość. Często są zdradzane i okłamywane przez partnerów albo odwrotnie – trafiają na partnerów chorobliwie zaborczych. Dręczone dodatkowo przez otoczenie, które sprawia wrażenie, jakby dosłownie uwzięło się na Wagi, toczą spory z sąsiadami, urzędnikami i ekspedientami w sklepach. Do gier też nie mają niestety ręki, więc w ich przypadku nie sprawdza się słynne powiedzenie…

 

Wodnik

pechowa

giphy.com

Jeśli coś ma się nagle zepsuć, spaść, złamać albo zatrzasnąć, to przydarzy się to z pewnością Wodnikowi. Złośliwi, wygrażający pięściami kierowcy, prujące się sukienki i bita śmietana spadająca wprost na nową sukienkę, urywające się rączki od torebek, ruszające się pod nogami chodnikowe płyty i roztrzaskane talerze – to jego codzienność. Pogodzony z podobnymi drobiazgami Wodnik skupia się więc na innych, stabilniejszych sferach swojego życia.

 

Rak

pingwin

giphy.com

Raki są bardzo ambitne i ciężko pracują na każdy sukces, który je spotyka. To nie te urodzone w czepku osoby, jakie widuje się czasem wśród trofeów czy w drogich samochodach. Ponieważ częściej od innych znaków Raki czują się nieszczęśliwe, same nakręcają spiralę porażek i strat. Co więcej, są także bardzo zazdrosne, a cecha ta nie pozwala im w pełni cieszyć się życiem. Każde fiasko przeżywają nadmiernie długo, nastawiając się, że będą mu towarzyszyć kolejne niepowodzenia. By poradzić sobie z pechem i melancholijnym usposobieniem, muszą dobrze planować każdy krok.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (129 głosów, średnia: 3,99 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  27 lipca 2019 09:28

  Zgadza się, ale jako pecha tego nie traktuję 😀
  Wodniki juz takie są 😀

  Odpowiedz
 2. luna341  27 lipca 2019 19:12

  U mnie się nie zgadza

  Odpowiedz
 3. arunia  28 lipca 2019 00:34

  Haha, ja jestem Waga, a mój mąż Koziorożec, więc zgodnie z tym, co napisaliście, to musielibyśmy mieć ciągłego pecha, ale na szczęście tak nie jest. Często coś wygrywam albo znajduję pieniądze. To jakaś bzdura, nie wierzę w takie zabobony…

  Odpowiedz
 4. jaboris  28 lipca 2019 09:16

  Spodziewałam się tutaj strzelca.

  Odpowiedz
  • martuska665  28 lipca 2019 16:28

   ja też …

   Odpowiedz
 5. xjasiax  30 lipca 2019 22:12

  Niby nie wierzę w takie zabobony związane ze znakami zodiaku ale horoskopy lubię czytać 🙂

  Odpowiedz
 6. Skosa Sandra  31 lipca 2019 07:55

  Myślałam, że mój znak zodiaku się tutaj znajdzie,czyli strzelec.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany