Znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję. Sprawdź, czy posiadasz szósty zmysł!

Intuicja to rzadko spotykana cecha, która potrafi oddać posiadającej ją osobie znaczne zasługi. Jeśli czasami masz wrażenie, że masz szósty zmysł, podpowiadający Ci, co robić, ale nie wiesz, czy powinnaś go posłuchać, sprawdź, które znaki zodiaku są pod tym względem uprzywilejowane!

Nasza wróżka Fortunata postanowiła tym razem wskazać znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję. Jeśli nie jesteś pewna, czy możesz zdać się na swoje przeczucia i kogo spośród przyjaciół warto posłuchać, upewnij się, które astrologiczne symbole znalazły się na jej liście!

Znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję. Sprawdź, czy posiadasz szósty zmysł!

 

Rak

Znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję

www.pixabay.com

Raki słuchają podszeptów swojego serca najczęściej ze wszystkich znaków zodiaku. Z reguły odkrywają, że mają świetną intuicję już w dzieciństwie i odtąd kierują się swoimi przeczuciami w sytuacjach, wymagających podjęcia nawet najdrobniejszych decyzji. „Trzecie oko” bardzo rzadko zwodzi je na manowce. Tym bardziej, że równie doskonale wyczuwają emocje czy stany psychiczne innych osób, z miejsca rozpoznając fałszywych ludzi. Czyni ich to ostrożnymi w kontaktach z otoczeniem, lecz jednocześnie robi z nich dobrych rozmówców i słuchaczy.

 

Ryby

Znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję

www.pixabay.com

Ryby to jeden z najbardziej uduchowionych i kreatywnych znaków zodiaku. Nic dziwnego, że często nawiedzają je rozmaite przeczucia, a one pozwalają się im nieść bez pytania o powody i dobrze na tym wychodzą. Dodatkowo znak ten cechuje pogłębiona empatia i silnie rozwinięta wrażliwość, dzięki której łatwo odczytują emocje innych i wydają się niemal czytać w myślach. Trafnie wyłapują wibracje otaczającej je rzeczywistości, dlatego ewentualne złe przeczucia powinny zawsze traktować jako słuszne ostrzeżenie.

 

Wodnik

www.pixabay.com

Wodniki to chodzące wykrywacze kłamstw i mistrzowie przewidywania biegu wypadków. W tym przypadku dobra intuicja jest jednak nie tyle efektem posiadania szóstego zmysłu, co skutkiem rozwiniętej zdolności dedukcji i umiejętności szybkiego łączenia faktów. Dobra intuicja pomaga im szybko uporać się z kryzysowymi sytuacjami, a nawet zapobiec zawczasu wystąpieniu niektórych dramatycznych zdarzeń. Jedyne, co muszą zrobić, to bardziej zaufać swoim przeczuciom i domysłom.

 

Lew

Znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję

ww.pixabay.com

Lwy często są postrzegane jako osoby zarozumiałe, a nawet narcystyczne i aroganckie. To jednak tylko pozory, gdyż w rzeczywistości osoby urodzone w tym znaku są bardzo świadome siebie i całego swojego otoczenia. Właśnie dlatego nic im nie umknie. Szybko zdemaskują fałszywe intencje i ukryte zamiary innych. Jako świetni obserwatorzy dodadzą też do siebie poszczególne spostrzeżenia i odkryją rozmaite intrygi. Ich intuicja to wynik bystrych obserwacji i zdroworozsądkowego podejścia do życia.

 

Skorpion

znaki zodiaku które mają najlepszą intuicję

www.pixabay.com

Skorpiony mają doskonale rozwiniętą intuicję, gdyż częstokroć przejawiają szerokie zdolności parapsychiczne. Wiedzą, co komu w duszy gra i potrafią czytać w ludziach jak w otwartych księgach. Nie tylko więc nie dadzą się zwieść ani nabrać nawet na zmyślne sztuczki, ale też łatwo odgadną kolejne cudze posunięcia. Zawsze wiedzą, którą drogę wybrać i na jaką kartę postawić. Pod wpływem jednego złego przeczucia potrafią diametralnie zmienić plany, co może uratować je od niebezpiecznych sytuacji. To jeden z niewielu znaków, które mają przeczucia nie tylko względem swojego życia i własnych wyborów, ale także odnośnie swoich bliskich i przyjaciół. Warto więc słuchać ich rad.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (124 głosów, średnia: 3,83 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  14 grudnia 2019 08:36

  a gdzie panna 🙂

  Odpowiedz
 2. Mama, blogerka, vlogerka.  15 grudnia 2019 13:37

  Jestem skorpionem i zgadzam sie z trescia… 🙂

  Odpowiedz
 3. macierzanka  15 grudnia 2019 15:16

  Zgadza się mój znak zodiaku.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany