Męskie znaki zodiaku które cenią inteligencję. Uroda nie wystarczy, by je uwieść

Mówi się, że mężczyźni patrzą tylko na wygląd, choć się do tego nie przyznają. Rzeczywiście, niektórych podrywaczy interesują wyłącznie piękne kobiety, ale ta postawa wcale nie jest dominująca. Są męskie znaki zodiaku które cenią inteligencję i przedkładają ją ponad olśniewającą urodę. Jesteście ciekawe, kto do nich należy? Poniżej znajdziecie odpowiedzi!

znaki zodiaku które cenią inteligencję

www.unsplash.com; Austin Distel

Męskie znaki zodiaku które cenią inteligencję. Uroda nie wystarczy, by je uwieść

 

Panna

znaki zodiaku które cenią inteligencję

www.pixabay.com

Mężczyźni spod znaku Panny w młodym wieku lubią flirtować z pięknymi kobietami. Uroda wabi ich i przyciąga, zachęcając do randkowania. Nie boją się wówczas zagadywać nawet do najpiękniejszych dziewcząt w towarzystwie. Z czasem zewnętrzne piękno schodzi jednak dla nich na dalszy plan, a do grupy najważniejszych cech u partnerki dochodzi intelekt i życiowa mądrość. Zodiakalna Panna nigdy nie zdecyduje się na małżeństwo z osobą, która nie dorównuje jej inteligencją. Nie wyobraża sobie spędzenia życia u boku kogoś pozbawionego elementarnej wiedzy oraz zdolności do prowadzenia interesującego dialogu.

 

Koziorożec

znaki zodiaku które cenią inteligencję

www.pixabay.com

Mężczyźni urodzeni w znaku Koziorożca idą w życiu przede wszystkim za głosem rozumu i podejmują decyzje w oparciu o chłodne, logiczne kalkulacje. Podobnych umiejętności oczekują od swoich partnerek. Chcą czuć się przy nich pewnie i wiedzieć, że nie zachowają się nierozsądnie w najmniej oczekiwanej sytuacji. Poza tym inteligencja kręci ich bardziej niż jakakolwiek inna cecha charakteru. Podświadomie szukają w kobietach równych sobie „przeciwników”.

 

Bliźnięta

Bliźnięta

www.pixabay.com

Bliźnięta to niełatwi partnerzy. Nie mają wyrozumiałości wobec cudzej głupoty czy niezaradności, więc jeśli takowe cechy dostrzegą u kobiety, można być pewnym, że wyśmieją je, rzucając cyniczny żart. Ale ten medal ma dwie strony, bo gdy spotkają partnerkę o równie szerokich horyzontach, ciętym języku i ciekawości świata, potrafią zakochać się na zabój. Zrobią wtedy wszystko, by podbić serce ukochanej.

 

Męskie znaki zodiaku które cenią inteligencję

Wodnik

znaki zodiaku które cenią inteligencję

www.pixabay.com

Jeśli zrobiłaś coś głupiego, nigdy nie opowiadaj o tym Wodnikowi. Trudno oczekiwać, że okaże Ci zrozumienie, bo nie ma litości dla intelektualnych braków czy pomyłek. Nie jest też specjalnie wylewny i zwykł trzymać innych na dystans. Jeśli jednak wykażesz się odpowiednią dozą cierpliwości i pokażesz, na co Cię stać, rozkochasz go w sobie na zabój. Od porywających intelektualnych dysput Wodniki wolą tylko… wymianę doświadczeń podróżniczych albo refleksji o książkach i niezależnym kinie.

 

Skorpion

znaki zodiaku które cenią inteligencję

www.pixabay.com

Dla Skorpionów kluczową rolę odgrywa inteligencja – przede wszystkim ta emocjonalna. Pragną partnerki, która wykaże zrozumienie dla ich sposobu myślenia i osobowości. Zależy im na prawdziwym mentalnym porozumieniu i współodczuwaniu. Chcą bowiem związać się z kimś, kto pozostanie przy nich nawet w najtrudniejszych chwilach i zawsze okaże im wsparcie. Takiej kobiecie są w stanie wiele zaoferować, dlatego jeśli spełnisz te warunki, śmiało inwestuj w związek ze Skorpionem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (119 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...