Znaki zodiaku kobiet sukcesu. 4 znaki, których osobowość determinuje powodzenie na wielu gruntach

Wiele z nas marzy o odniesieniu życiowego sukcesu na rozmaitych polach. Chcemy sprawdzać się jako matki i żony, ale także pracować w prestiżowych zawodach, zdobywać nagrody i dobrze wypadać na niwie związanej z naszą pasją. Wydaje się jednak, że niektórym kobietom przychodzi to znacznie łatwiej niż innym. Zawsze dostają to, czego chcą i nie muszą się przy tym specjalnie nagimnastykować. Jeżeli zastanawiałaś się, dlaczego tak jest, odpowiedź mogą Ci przynieść… gwiazdy. Sprawdź, jakim czterem znakom zodiaku sprzyjają w tym względzie nabardziej!

Nasza wróżka Fortunata wytypowała dla Was 4 znaki zodiaku kobiet sukcesu, które korzystne układy gwiazd zaopatrzyły w zestaw pomocnych cech charakteru. Sprawdź, które astrologiczne symbole patronują paniom najlepiej łączącym ambicję z pracowitością, zawodową intuicją, fantazją i wytrwałością!

Znaki zodiaku kobiet sukcesu. 4 znaki, których osobowość determinuje powodzenie na wielu gruntach

 

Wodnik

znaki zodiaku kobiet sukcesu

giphy.com

Kobiety urodzone w znaku Wodnika posiadają naturalne predyspozycje do wypracowania sobie dobrej pozycji zawodowej. Są bardzo obowiązkowe, kreatywne i potrafią wykazać się dużą determinacją, dążąc do wyznaczonych sobie celów. Co więcej, doskonale radzą sobie z pracą w grupie, gdyż posiadają dar empatii, potrafią słuchać, są dobrymi obserwatorkami i dogadują się praktycznie z każdym. Mogą dzięki temu pełnić rolę liderek, organizując działania całego zespołu, tym bardziej, że planowanie jest ich kolejną mocną stroną. Nawet z porażek wyciągają lekcje, które pomagają im przeć do przodu.

 

Panna

giphy.com

Kobiety Panny wyróżnia analityczny umysł idący w parze z bogatą wyobraźnią oraz zdolność do strategicznego myślenia. Wprawdzie lubią narzekać na wykonywaną przez siebie pracę, a swój wolny czas chętnie marnotrawią na prokrastynację, ale powierzone im zadania wykonują zawsze w stu procentach. Ponadto posiadają artystyczny zmysł, który pomaga im dodawać nową wartość do zleconych przez klientów projektów albo wdrażać własne skuteczne rozwiązania. Szybko awansują, zdobywając pożądane, wysokie stanowiska.

 

Lew

Znaki zodiaku kobiet sukcesu

giphy.com

Zodiakalne Lwy to kobiety o niepokonanej sile wewnętrznej. Niczego się nie boją i z naturalną łatwością wkraczają w nowe sytuacje. Uparty charakter i determinacja pozwalają im rzucać się na głęboką wodę i zawsze spadać przy tym na cztery łapy. Potrafią zmobilizować wszystkie siły, by w pełni poświęcić się temu, na czym w danym momencie najbardziej im zależy. Co więcej, po wszystkim umieją dać sobie czas na odpoczynek bez wyrzutów sumienia. Oglądają wtedy romantyczne komedie, przeglądają kolorowe gazety i SMS-ują z przyjaciółkami. Dzięki temu szybko regenerują siły i są gotowe na kolejne wyzwania.

 

Strzelec

giphy.com

Panie urodzone w znaku Strzelca są bardzo błyskotliwe, pewne siebie i ambitne. Uwielbiają poszerzać swoje horyzonty, uczyć się nowych rzeczy i zapełniać CV kolejnymi kursami, językami czy kwalifikacjami. Jednocześnie zawsze rozsiewają wokół siebie pozytywne wibracje, gdyż są wiecznie uśmiechniętymi optymistkami. Wiele podróżują, dlatego zwykle są bardzo obyte i wiedzą jak zachować się w różnych sytuacjach. Ta kombinacja cech sprawia, że szybko osiągają sukces i dostają się tam, gdzie celowały. Sympatia, jaką wzbudzają, sprawia dodatkowo, że otoczenie wcale im nie zazdrości, lecz potrafi cieszyć się osiągnięciami razem z nimi.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (115 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  14 marca 2020 12:13

  jest i panna 😉

  Odpowiedz
 2. Neon  14 marca 2020 13:33

  Na szczęście nie wierzę w astrologię 😛

  Odpowiedz
 3. as_sa  15 marca 2020 18:09

  Tiiaa…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany