Outfit na wykwintną premierę „Gry o tron”. Złoto i biel dla królowej

Wiele z nas z zapartym tchem oczekuje wielkiej premiery serialowego hitu „Gra o tron”. Pierwszy odcinek pojawi się na HBO, a także w kinach 15 kwietnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Aktorzy już świętowali premierę na wielkiej gali w Nowym Jorku, która zachwycała doborem wyjątkowych, iście królewskich kreacji. Inspirowały przede wszystkim panie, których suknie były wręcz stworzone do zasiadania w nich na żelaznym tronie.

Z pewnością premierowe kreacje, jak również imponujące kostiumy pojawiające się w serialu „Gra o tron” natchnęły naszą Inspirantkę. Bez wątpienia, najważniejsza w jej stylizacji jest efektowna biała sukienka. Pojawiają się na niej złote księżycowo-mistyczne motywy, które nosić na sobie może jedynie księżniczka. Dopełnieniem będą równie bogate kolczyki, w stylu starożytnej Kleopatry i piękna bransoleta. Nie trzeba zakładając nic na wierzch, bo przy ciepłych wodach Westeros sprawdzają się jedynie letnie outfity. Podobnie z resztą jak na czerwonym dywanie. Wystarczy mieniąca się kopertówka.

W Dzisiejszych Trendach dnia postanowiliśmy wyróżnić kawiarkę. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#torebkazplecionki
#Jakbohaterkagryotron
#wiosennaspódnica
#denimworyginalnymwydaniu

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (52 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany