Złote paznokcie – sprawdź jak możesz wykonać złocisty manicure krok po kroku

Lubisz złoto? Dobrze się składa, bo jesiennym hitem tego sezonu jest złocisty manicure. I choć złota barwa kojarzy nam się z prestiżem i okazjonalnymi wydarzeniami, to teraz swobodnie możemy nią operować na co dzień.

Spis treści:

W tym sezonie złoto jest mile widziane w zwykłych, codziennych sytuacjach nie wymagających specjalnej oprawy. Ubrana w szary sweter i dżinsy, biegnąc do sklepu po bułki możesz swój wygląd zaakcentować złotym zdobieniem i jest to jak najbardziej zgodne z obowiązującą modą. Bowiem złote paznokcie są hitem tegorocznej jesieni. Zobacz naszą galerię i przekonaj się jak możesz wykonać złociste wzorki hit na paznokcie.

złote paznokcie

Źródło: www.pixabay.com

Złote paznokcie – sprawdź jak możesz wykonać złocisty manicure

Czy to oznacza, że modne jesienne paznokcie to tylko i wyłącznie całe w złocie? Ależ nie! Złoto może się pojawić w każdej możliwie odsłonie. Wielbicielkom wszystkiego co się świeci spodoba się z pewnością całościowy złoty manicure. Twoje pełne blasku dłonie opromienią szare, jesienne dni. Jeśli jednak wersja „na bogato” to zbytek i przesada możesz spróbować wprowadzić jedynie złocisty akcent.

Jak to zrobić? Złotem możesz zaakcentować tylko jeden lub dwa paznokcie, zrobić w ten sposób przeplatankę z innym kolorem. Niby nic skomplikowanego i wyrafinowanego, a już czyni manicure całkiem ciekawym. Jeśli lubisz dodatkowe zdobienia w postaci kryształków to jak najbardziej możesz swój codzienny „makijaż” paznokci ubarwić złotymi drobinkami. Wbrew pozorom złoty manicure to propozycja również dla minimalistek. Z odpowiednią dozą rozwagi mogą wykonać zdobienie subtelne i eleganckie.

Zobacz jak możesz wykonać złote zdobienie na paznokciach:

Co myślisz o złocie na paznokciach? Napisz koniecznie w komentarzu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...