Złote Globy 2020: najpiękniejsze kreacje gwiazd z czerwonego dywanu

Złote Globy 2020 to pierwsza z tegorocznych wielkich gal filmowych. Nic dziwnego, że to właśnie w jej kierunku zwracają się w ostatnich dniach oczy całego świata, zafascynowanego nie tylko twórczością filmową, ale i modą. Zanim sprawdzicie, która z Waszych ukochanych gwiazd została uhonorowana wymarzoną statuetką, zobaczcie, jakie kreacje wybrały na czerwony dywan popularne aktorki i piosenkarki!

Złote Globy 2020 trafiły w ręce laureatów. W jakim stylu były odbierane przez wyróżnione aktorki, które przybyły na galę? Nie da się ukryć, że w wyjątkowo odważnym, szczególnie w porównaniu do manifestacyjnie czarnych kreacji (albo przynajmniej czarnych wstążek) z ostatnich dwóch lat, będących symbolem protestu przeciwko molestowaniu seksualnemu kobiet w świecie filmu. Tegoroczna edycja zdecydowanie należała do dużych dekoltów, prześwitów i wycięć, pomimo iż większość uczestniczek zachowała tradycyjną długość sukni typu „maxi”. Zobaczcie najpiękniejsze stroje, jakie udało nam się wybrać spośród wszystkich propozycji!

Złote Globy 2020

Fot. East News, Cuban actress Ana de Armas arrives for the 77th annual Golden Globes Awards on January 5, 2020, at The Beverly Hilton ho

Złote Globy 2020: najpiękniejsze kreacje gwiazd z czerwonego dywanu

Na czerwonym dywanie dominowały kreacje utrzymane w ciemnej kolorystyce. Tym razem był to jednak po prostu wyraz uznania tych barw za szykowne i pasujące do tak doniosłych okoliczności. Na czarne suknie zdecydowały się m.in. Jennifer Aniston, Rachel Weisz, Ana de Armas, Naomi Watts, Annabelle Wallis czy Beyoncé (choć ta ostatnia urozmaiciła czerń swojej sukni bufiastymi złotymi rękawami).

Oczywiście na gali nie zabrakło także bardziej żywych stylizacji. Cate Blanchett, Sofia Carson, Renée Zellweger i Kirsten Dunst postawiły na pastelowe tkaniny. Michelle Williams, Nicole Kidman, Scarlett Johansson i Zoey Deutch założyły zaś neonowe suknie. Wierna swojemu stylowi pozostała jak zawsze Lucy Boynton, prezentując się w oryginalnej srebrnej sukni i metalicznym, nieco „kosmicznym” makijażu.

Gospodarzem wieczoru był znany z ciętego języka Ricky Gervais – gwiazda brytyjskiego serialu „Biuro” („The Office”). Dla gości przygotowano aż 125 skrzynek luksusowego szampana i menu złożone wyłącznie z wegańskich dań.

 

Złote Globy 2020 – zobacz najpiękniejsze kreacje gwiazd:

Beyoncé

Cate Blanchett

 

Nicole Kidman

 

Jennifer Aniston

 

Sandra Bullock

Scarlett Johansson

 

Taylor Swift

 

Gwyneth Paltrow

 

Renée Zellweger

 

Kirsten Dunst

Salma Hayek

 

Rachel Weisz

 

Która z tych kreacji podoba się Wam najbardziej? My przyznajemy punkty Anie de Armas!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 3,95 z 5)
zapisuję głos...