Zima w Schaffie – poznaj sprawdzoną receptę na przetrwanie nawet największych mrozów!

Bez ciepłych i wygodnych butów na zimę ani rusz. A zima za pasem, więc to ostatni moment żeby zaopatrzyć się w naprawdę ciepłe buty. Zobacz propozycje marki Schaffa!

Bez ciepłych i wygodnych butów na zimę ani rusz. A zima za pasem, więc to ostatni moment żeby zaopatrzyć się w naprawdę ciepłe buty. Z pomocą przychodzi sklep Schaffashoes.pl. To właśnie tutaj znajdziemy duży wybór najmodniejszego i słynącego ze skuteczności-obuwia. Marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać możesz już teraz odnaleźć w Schaffashoes.pl.

Schaffa zima 2013-2014 (1)

Zainspirowana księżycowym spacerem Neila Amstronga marka MoonBoots stworzyłą niezwykłe buty, których charakterystyczny kształt stał się ich znakiem rozpoznawczym. Zaawansowana technologia będąca połączeniem doskonałych parametrów termicznych i nieprzemakalności to gwarantowana recepta na ciepło w najbardziej mroźnych warunkach.

Schaffa zima 2013-2014 (4)

Słynne na cały świat buty Emu wywodzą się z Australii, gdzie stworzono je na potrzeby wyziębionych surferów. Użyta przy produkcji niezwykła wełna merynosów sprawia, że buty zapewniają optymalną cyrkulację przez cały rok: zimą grzeją, latem utrzymują niższą temperaturę niż ma otoczenie. Ich niezwykła skuteczność sprawia, że od wielu lat buty Emu podbijają serca wszystkich zmarzluchów.

Schaffa zima 2013-2014 (3)

Schaffa zima 2013-2014 (2)

Na zimę i mróz najlepsze śniegowce z Schaffashoes!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (213 głosów, średnia: 3,82 z 5)
zapisuję głos...