„Zgadnij kto” – kryminał Chrisa McGeorge’a w oryginalnej konwencji escape roomu już w księgarniach!

Budzisz się nad ranem w jakimś hotelu. Z poprzedniego dnia – a przynajmniej z jego ostatnich godzin – pamiętasz niewiele, ale to dla ciebie nic nowego; jesteś w końcu gwiazdą telewizyjną, gospodarzem bijącego rekordy popularności programu telewizyjnego. „Detektyw z sąsiedztwa” podbija serca milionów widzów, którzy z zapartym tchem śledzą jak demaskujesz, tropisz i wykrywasz wszelkie oszustwa, wykroczenia, zatajenia czy małżeńskie zdrady. Moralizujesz i osądzasz. Żyjesz, spalając się w zawrotnym tempie – na początku nie dziwi cię więc ten obcy hotel, nieznany pokój i wielka luka w pamięci. Tylko te kajdanki, którymi jesteś przykuty do łóżka… Tak właśnie rozpoczyna się najnowszy kryminał i jednocześnie thriller psychologiczny Chrisa McGeorge’a „Zgadnij kto” wydany nakładem wydawnictwa Insignis, który właśnie trafił do księgarń w całej Polsce. Przeczytajcie i spróbujcie zgadnąć, kto jest winny zbrodni!

zgadnij kto

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.pixabay.com

„Zgadnij kto” – kryminał Chrisa McGeorge’a w oryginalnej konwencji escape roomu już w księgarniach!

Książka „Zgadnij kto” po niezwykle ciepłym przyjęciu w Wielkiej Brytanii, doczekała się wreszcie polskiej premiery! Ta oryginalna powieść, której nowatorskość wypływa głównie z zastosowanej przez autora konwencji coraz popularniejszych escape roomów, jest lekturą pełną emocji, konfliktów i niesłabnącego napięcia. Porywająca fabuła, której akcja dzieje się w klaustrofobicznym wnętrzu hotelowego pokoju, w którym oprócz głównego bohatera zamkniętych jest jeszcze kilka nieznanych mu osób, będzie w chwilach retrospekcji wybiegać poza ściany budynku. Żeby bowiem rozwiązać przerażającą zagadkę Morgan Sheppard będzie musiał się zmierzyć z duchami przeszłości, czyli wydarzeniami sprzed dwudziestu pięciu lat i pokonać swoje obecne ograniczenia. Na odkrycie, kto jest zabójcą ma zaledwie trzy godziny, a podejrzanych jest pięcioro…

A czy czytelnikom uda się zgadnąć, kto jest mordercą?

 

wyd. Insignis

 

O autorze kryminału „Zgadnij kto”?

Chris McGeorge nie zdradza o sobie zbyt wielu informacji. Wiadomo o nim tylko tyle, że mieszka w Durham, jest absolwentem Creative Writing na City University i występuje w amatorskiej grupie teatralnej. 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (184 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  8 września 2018 10:05

  uwielbiam kryminały 🙂

  Odpowiedz
 2. martucha180  9 września 2018 11:01

  Chętnie przeczytam.

  Odpowiedz
 3. MarciaMarcia  10 września 2018 08:17

  Ja też, proszę zróbcie jakąś aukcję bądź konkurs na nią 🙂

  Odpowiedz
  • ewalub  12 września 2018 13:45

   dobry pomysł, może być i konkurs i aukcja 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany