Zestawy świąteczne dla pracowników – co podarować ludziom w firmie?

Święta to czas spędzony w gronie najbliższych, wolny od codziennych obowiązków i rutyny. Siedząc z rodziną przy wigilijnym stole nie myślimy o pracy, a jedynie o wspaniałych chwilach czekających nas w Nowym Roku. Zanim wszyscy rozejdą się na świąteczne urlopy, pracodawcy, chcąc umilić osobom zatrudnionym ten magiczny okres, często wręczają paczki z rozmaitymi upominkami. Ma to być wyraz szacunku i lojalności wobec całego zespołu, który każdego dnia pracuje nad rozwojem określonego przedsiębiorstwa.

Paczki świąteczne dla pracowników powinny być możliwie najbardziej uniwersalne. Raczej nikt nie ma czasu tworzyć spersonalizowanych kompozycji w firmie, która liczy co najmniej kilkadziesiąt osób. Warto więc celować w produkty praktyczne, przydające się nie tylko w godzinach pracy, ale i w życiu prywatnym.

Bon upominkowy lub prezent finansowy

Wiele firm uważa, że premie świąteczne i bony upominkowe są lepsze od fizycznych podarunków. To dobra metoda, dająca pracownikowi swobodę wyboru, nienarzucająca niczego w żaden konkretny sposób. Przy wyborze bonu, warto zwrócić uwagę na jego uniwersalność. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają bony do popularnych Marketplace’ów, gdzie każdy z pewnością będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Wadą zarówno bonów, jak i przekazywania w ramach prezentu określonej sumy pieniędzy, jest wiedza odnośnie kwoty, jaką pracodawca przeznaczył na dany prezent.

Upominek w postaci dodatkowej gotówki to również spore obciążenie dla pracodawcy. Nie ma możliwości uwzględnienia takiego prezentu w późniejszych rozliczeniach firmy. Kiedy jednak działalność ma dobry czas, a pod względem finansów nie ma się czego obawiać, warto rozważyć taką formę prezentu świątecznego dla pracowników.

Prezentowe paczki świąteczne – co w nich umieścić?

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy pracownicy wielu firm często otrzymują kosze prezentowe z alkoholem. Ten sprawdzony i niezwykle praktyczny prezent z pewnością wywoła uśmiech u wielu pracowników, zwłaszcza podczas odkrywania jego zawartości. Eleganckie, stylowe pudełko pełne różnorodnych prezentów to coś, na co niejeden pracownik czeka z niecierpliwością przez cały rok.

Oprócz butelki dobrego alkoholu, przedsiębiorcy umieszczają w paczkach różne, regionalne produkty spożywcze i kosmetyki. To właśnie te dodatki nadają prezentom wyjątkowego charakteru, jednocześnie gwarantując obdarowanym wysoką jakość i unikatowość. Pudełka pełne czekoladek, aromatycznych kaw i herbat, a nawet lokalnych przetworów – to tylko niektóre ze składowych wspólnie tworzących ten wyjątkowy upominek. Całość prezentu powinna być starannie i elegancko zapakowana, co ma na celu wprowadzenie do firmy świątecznego klimatu.

Inwestowanie w kosze prezentowe dla całego zespołu to nie tylko skuteczna strategia zmniejszająca ryzyko nieporozumień, ale również wyraz naszej szczególnej troski o każdego pracownika. Dzięki starannemu podejściu do wyboru prezentów, członek firmy zyskuje nie tylko przedmiot materialny, ale czuje się również doceniony i ważny dla miejsca, w którym pracuje.

Artykuł sponsorowany.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (20 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...