Zestawy na Dzień Kobiet od Rituals – podaruj sobie chwile przyjemności

Dzień Kobiet, który przypada 8 marca to idealny moment, aby na chwilę zatrzymać się i poświęcić więcej uwagi kobietom, które nas otaczają – naszym mamom, siostrom, ciociom, przyjaciółkom, ale też (a może: przede wszystkim?) – sobie. The Rituals na tę okazję przygotować ciekawe propozycje, które mogą być świetnym pomysłem na prezent.

Delikatne produkty, które swym kojącym zapachem zachęcą do zorganizowania wieczornego spa w domowym zaciszu sprawdzą się na tę okazję doskonale. W końcu w tym dniu powinnyśmy znaleźć czas na małe przyjemności tylko dla siebie. Dlatego warto sprawić, aby ten czas dla siebie był wyjątkowym doznaniem. Pomogą w tym wyselekcjonowane produkty z kolekcji The Ritual of Sakura oraz The Ritual of Ayurveda.

1 Zestaw podarunkowy The Ritual of Sakura

Starożytna tradycja Hanami z Japonii to ukłon w stronę ulotnego piękna kwiatu wiśni. Tak jak w przypadku samego życia, jego piękno jest krótkotrwałe i cenne, dlatego należy się nim cieszyć w pełni. Odkryj The Ritual of Sakura i świętuj każdy dzień jako nowy początek.

Zestaw dostępny jest w trzech rozmiarach: S – 109 zł, M – 185 zł, L – 235 zł

Zestaw podarunkowy The Ritual of Ayurveda

Znajdź równowagę dzięki zestawowi upominkowemu The Ritual of Ayurveda. Ta starożytna filozofia opiera się na przywracaniu wewnętrznej harmonii poprzez starą praktykę oczyszczania i pielęgnowania ciała i duszy.

Zestaw dostępny jest w trzech rozmiarach: S – 109 zł, M – 185 zł, L – 235 zł

 

Świeca The Ritual of Sakura

Świeca, która sprawi, że każdego dnia będziesz otaczać się zapachem wiosny. Poczuj, jak dzięki słodkiemu zapachowi kwiatu wiśni i kremowego mleka ryżowego, z każdą chwilą ogarnia Cię coraz większy optymizm. Dzięki gruszce nashi i zielonym nutom głowy, a także sercu kompozycji z owocowym kwiatem wiśni i irysem, możesz zanurzyć się w zapachu, który przyniesie Ci uczucie odnowienia.

Cena: 115 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (11 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...