Zestawy Hold – stwórz swoją niepowtarzalną biżuterię!

Niezwykle stylowa, a przy tym uproszczona wersja DIY zgodna z gorącymi, biżuteryjnymi trendami. Mowa o zestawach HOLD, dzięki którym spersonalizujesz swoją biżuterię. To, w jaki sposób połączysz elementy, zależy wyłącznie od Twojej fantazji. Naucz się więc podkreślać swój styl. To prostsze, niż myślisz!

Niepowtarzalna i inna na każdy dzień. Taka właśnie powinna być twoja biżuteria! Jak zatem stworzyć oryginalne i prawdziwie swoje ozdoby? Łącz poszczególne elementy i miksuj je tak, jak tylko masz na to ochotę, tworząc w ten sposób własne kompozycje. Zestawy Hold marki TOUS to zaproszenie do zabawy stylem oraz dodatkami, które mogą być pięknym i niebanalnym dopełnieniem każdej stylizacji.

źródło: touspolska.pl

 Zestawy Hold – stwórz swoją niepowtarzalną biżuterię!

Zestawy Hold od TOUS kierowane są przede wszystkim do kobiet, które kochają modę, a co za tym idzie – chętnie z nią eksperymentują. Odpowiadają też na potrzeby pań, które uwielbiają tworzyć nieoczywiste stylizacje i podkreślać swoją osobowość za pomocą niebanalnych dodatków. Najnowsza kolekcja marki, dostępna na stronie https://touspolska.pl/zestawy-hold, to zaproszenie do łączenia stylów. I bez znaczenia jest fakt czy kiedykolwiek wcześniej zajmowałaś się projektowaniem czy ręcznym wykonywaniem biżuterii.

To jest trendy!

Początek sezonu jesień/zima 2018-2019 to bez wątpienia najgorętsze biżuteryjne nowości. Królują przede wszystkim otwierane naszyjniki, fantazyjne zawieszki oraz kolczyki.  Bez obaw możesz łączyć ze sobą elementy z różnych linii. Będziesz miała pewność, że w ten sposób stworzysz tylko niepowtarzalne kompozycje. Idea trendu mix & match jest prosta – kupujesz zestaw kilku elementów wykonanych np. z różowego lub żółtego złota Vermeil, srebra i ciemnego srebra, a następnie doczepiasz je do siebie tak, jak masz na to ochotę. Przykładowy zestaw Hold składa się z: pary kolczyków, 4 otwieranych pierścieni, 2 zawieszek w kształcie misia, 2 bransoletek bez zapięć. Co więcej, pierścienie są otwierane, więc możesz z powodzeniem nałożyć na nie różne zawieszki TOUS i dowolnie miksować je z łańcuszkami.

Okrąg jako kluczowy element zestawów Hold

Najważniejszym elementem zestawów Hold jest okrąg, bowiem w swojej nieskończoności łączy miłość, kobiecość i indywidualność. Otwierane okręgi można dopinać do naszyjników, kolczyków czy bransoletek. Ale dołączysz też  do nich eleganckie zawieszki w ciekawych kształtach. Mogą być one dodatkowo zdobione np. kamieniami szlachetnymi w nieoczywistych kolorach. Warto wiedzieć, że jedną z nowości marki jest czarne srebro. Wraz z perłami oraz różowym lub żółtym złotem tworzy  bardzo kobiece połączenie. Zestawy Hold to również pomysł na prezent dla ukochanej osoby, bo przez samodzielne wykonanie, zyskują osobisty charakter.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (52 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany