Zestaw Gillette dla skóry Twojego mężczyzny

Zima to problematyczny okres dla skóry, która jest narażona na podrażnienia wywołane działaniem niskich temperatur. Istnieje jednak skuteczny sposób na komfortową pielęgnację oraz ochronę skóry, nawet w najtrudniejszych warunkach. Wybierz zestaw Gillette, który profesjonalnie zadbać o zarost Twojego mężczyzny, abyś mogła cieszyć się jego gładką skórą.

Zestaw Gillette

Kobiety posiadają szósty zmysł w kwestii metod pielęgnacji skóry. Wiedzą o niej wszystko, dotyczy to również skóry mężczyzn. Męska cera jest narażona na podrażnienia przez codzienne golenie, zwłaszcza w okresie zimowych mrozów. Twarz każdego mężczyzny posiada inne rysy, a każdy zarost rośnie w unikalny sposób, dlatego też każdy z nich stosuje indywidualną metodę golenia. Niektórzy robią to szybko, za pomocą 30 pociągnięć maszynką, innym zajmuje to blisko 700, wszystkie te czynniki wpływają na kondycję i gładkość skóry.

Zestaw Gillette MACH3 zawiera niezbędne produkty do golenia dla Twojego mężczyzny:

 • maszynkę do golenia MACH3,
 • żel do golenia MACH3 Irritation Defense,
 • balsam nawilżający po goleniu MACH3 Irritation Defense
 • praktyczną kosmetyczkę.

Maszynka Gillette MACH3 Razor posiada trzy ostrza gwarantujące gładkie golenie ograniczając podrażnienia – nawet w przypadku skóry wrażliwej. Ostrza zamontowane na sprężynkach automatycznie dostosowują się do różnych rodzajów skóry i poziomów nacisku. Technologia maszynki do golenia dla mężczyzn marki Gillette pozwala uzyskać naprawdę gładkie oraz kojące golenie. System Comfort Guard to 5 mikrolistków, które pomagają w osiągnięciu dokładnego, komfortowego golenia. Dodatkowo maszynka wyposażona jest w pasek nawilżający, który rozjaśniając wskazuje moment, w którym golenie przestało być optymalne. Maszynka MACH3 zapewniania mężczyznom na całym świecie wspaniały początek dnia.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 3,98 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  16 stycznia 2015 13:40

  Mój mąż chwali sobie te kosmetyki.

  Odpowiedz
 2. martucha180  16 stycznia 2015 17:31

  Maszynka do golenia… te męskie są lepsze od kobiecych!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany