Zdrowy krok w nowy rok

Postanowienia noworoczne to coś przez co praktycznie każdy z nas choć raz w życiu przechodził. Najczęściej obiecujemy sobie, że przestaniemy, przeklinać, zaczniemy ćwiczyć czy może nie będziemy jeść w fastfoodach, ale już pierwszego stycznia, przyzwyczajeni do codzienności łamiemy dane sobie słowo.

zdrowy styl życia

Najczęstszym postanowieniem, szczególnie wśród kobiet, jest zrzucenie paru kilogramów. Kobiety obiecują sobie, że  już od najbliższego tygodnia wybiorą się na basen, siłownię, fitness, czy aerobik, lecz zazwyczaj kończy się to na kilkukrotnych odwiedzinach i później stracie zapału. Niestety jedynym sposobem, choć zabrzmi to banalnie, jest zmuszenie się. Kup karnet na 6 miesięcy, strój czy cokolwiek innego co przyda Ci się do uprawiania sportu, który zamierzasz uprawiać. W ten sposób stawiasz się w pewien sposób przed faktem dokonanym, bo przecież szkoda by było zmarnować 6 miesięczny karnet, tylko z czystego lenistwa. Warto też zaplanować na przyszłość co będziemy robić dla swojego ciała. Bieganie, jazda na rowerze? Czemu nie kupić roweru lub butów do biegania już teraz, kiedy ich ceny są wielokrotnie tańsze niż będą latem czy wiosną? Życzymy wam silnej woli i wytrwałości, aby wasze postanowienia zostały przekute w czyn.

7 TOP koktajli odchudzających, które pomogą ci zrzucić kilka kilo. Pij i chudnij!

7 TOP koktajli odchudzających, które pomogą ci zrzucić kilka kilo. Pij i chudnij!

Niezależnie od tego, co motywuje Cię do odchudzania, ważne byś dążyła do osiągnięcia tego celu bez narażania swojego zdrowia. Proponujemy optymalne rozwiązanie pozwalające bezpiecznie chudnąć!  Po koktajle odchudzające możesz sięgać zarówno w ciągu dnia, jak

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (305 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Honeyyy  29 stycznia 2011 16:01

    Moje postanowienie noworoczne to zacząć w końcu chodzić regularnie na zajęcia z jogi! Tutaj krótka ściągawka dla tych, które też chcą http://www.dourody.pl/wszystkie_wcielenia_jogi.html 😉 no i dodatkowo basen i zdrowe odżywianie 🙂 na razie mi nieźle idzie 😉

    Odpowiedz
  2. efffciaa  17 marca 2016 13:11

    Ja tam nie robię nigdy postanowień noworocznych , ponieważ i tak z tego nic nie wychodzi , lepiej się zabrać za siebie niż coś planować i osiągnąć cel .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany