Zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki

Twój facet wie, jakimi komplementami ciebie obdarzać i jakie teksty na podryw na zdziadziały na ciebie najlepiej na początku związku. Ale czy wiesz z jakiego komplementu najbardziej ucieszyłby się Twój mężczyzna? Chcesz go dowartościować i nieco połechtać jego ego? Przedstawiamy zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki !

 

Zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki  – Masz rację

źródło: http://giphy.com/

źródło: http://giphy.com/

To zdanie nie bez powodu znajduje się na pierwszym miejscu! Mężczyźni są przekonani o tym, że nie są w stanie wygrać żadnej sprzeczki, a kobiety nie są w stanie przyznać się do błędu. Pomimo tego, że kobiety dokładnie taką samą opinię maja o mężczyznach, to trzeba przyznać, że każdy lubi mieć rację i z pewnością doceni to, gdy jedna ze stron to przyzna.

Zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki  – Było cudownie!

źródło: http://giphy.com/

źródło: http://giphy.com/

Oczywiście chodzi o komplement, który powiemy tuż po seksie. Warto dowartościowywać i doceniać swojego mężczyznę, szczególnie gdy stara się, słucha nas również w sprawach łóżkowych.

Zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki  –  Jestem zazdrosna

źródło: http://giphy.com/

źródło: http://giphy.com/

To zdanie sprawdza się jedynie, gdy naprawdę rzadko okazujemy zazdrość. Jej odrobina w związku jest zawsze mile widziana – partner czuje się nadal atrakcyjny!

Zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki  –  Jesteś taki silny!

źródło: http://giphy.com/

źródło: http://giphy.com/

Ukochany prężył się, męczył przez 10 minut żeby otworzyć słoik? Pozwól mu na to, nawet jeśli znasz sposoby na jego otworzenie bez prężenia muskułów. Słoik to sprawa honoru i męskiej dumy. Podobnie jak zabranie się z siatkami z zakupami na jeden raz.

Zdania, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej partnerki  –  Dawno nie byłeś z kumplami na piwie

źródło: http://giphy.com/

źródło: http://giphy.com/

Zazwyczaj mężczyźni postrzegają swoje partnerki jako dość zaborcze, a stały związek często kojarzy im się z siedzeniem w domu i rezygnacją z ulubionych rozrywek. Czasami dobrze jest od siebie odpocząć, a partnera wysłać na piwo z kolegami, gdy w międzyczasie możemy wypić wino z przyjaciółkami, iść z nimi do klubu na babski wieczór lub zorganizować sobie domowe spa w ciszy i spokoju.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (196 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...