Najbardziej zazdrośni mężczyźni według znaków zodiaku

Mówi się, że mężczyźni są dużo bardziej zazdrośni od kobiet. Bacznie śledzą ruchy swoich partnerek, przyglądają się ich znajomym, typując potencjalne zagrożenia i wyciągają wnioski z tego, jak ich ukochane się ubierają, wychodząc do pracy czy na zakupy. Sprawdź, którzy z nich mają na tym tle prawdziwą obsesję!

Szukasz partnera, ale nie wyobrażasz sobie życia z kimś, kto byłby zaborczy i pilnował Cię dosłownie na każdym kroku? Sprawdź, jacy są najbardziej zazdrośni mężczyźni  i ich znaki zodiaku według horoskopu ułożonego przez naszą wróżkę Fortunatę! Czy Twój horoskop miłosny pokrywa się z tymi przepowiedniami? 

zazdrośni mężczyźni

www.pixabay.com

Najbardziej zazdrośni mężczyźni według znaków zodiaku

 

Skorpion

www.pixabay.com

Skorpiony chętnie rozglądają się za innymi partnerkami, nawet pozostając w stałych związkach, ale swoich żon, narzeczonych ani dziewczyn nie dopuszczą absolutnie do nikogo. Często snują ponure wizje, w których są zdradzani przez drugą połówkę i tylko z tego tytułu potrafią urządzać jej awantury. Pełni podejrzeń i wątpliwości, mogą celowo, z perfidią zaniżać u partnerki jej poczucie własnej wartości. Nie cofną się też przed sprawdzeniem jej telefonu, śledzeniem na ulicy, a nawet założeniem podsłuchu.

 

Koziorożec

www.pixabay.com

Koziorożec to urodzony władca absolutny, który chciałby posiadać Cię na własność i stale widzieć w domu, „na swoim miejscu”. Nie puści Cię samej do pubu z koleżanką, a jeśli już przypadkiem gdzieś mu się wymkniesz, będzie wydzwaniał co piętnaście minut pod byle pretekstem. Nie zawaha się przed wejściem do szafy albo pod łóżko, próbując przyłapać Cię na rzekomej zdradzie. Przejrzy też Twoją torebkę i ubrania, w poszukiwaniu oznak oszustwa. Prawdziwej zdrady nie wybaczy już nigdy.

 

Najbardziej zazdrośni mężczyźni według znaków zodiaku

BYK

www.pixabay.com

Byki to osoby niezwykle zazdrosne i to nie tylko o drugą połówkę. Choć świetnie się bawią i zwykle są dobrze sytuowane ze względu na swą pracowitość oraz spryt, nie przeszkadza im to zazdrościć innym zagranicznych wyjazdów, ciekawych imprez, przyjaciół czy drogich gadżetów. Ta skłonność sprawia, że pod tym znakiem rodzą się także niezwykle zazdrośni mężczyźni. W ich mniemaniu kobieta jest tylko ich kolejną własnością i częścią posiadanego dorobku. Często starają się więc finansowo uzależnić od siebie swoje żony, tak aby – w razie obaw o zdradę – szantażować je odcięciem pieniędzy. Zwracają też uwagę na to, jak ich partnerka ubiera się, wychodząc z domu i nie dopuszczają do tego, by wyglądała zbyt atrakcyjnie.

 

Rak

www.pixabay.com

Raki toczy nieustanny lęk o utratę swojej partnerki. Mężczyźni spod tego znaku chętnie flirtują na boku, pokazując wszystkim kobietom świata, jacy są wspaniali i grając usłużnych dżentelmenów, lecz jednocześnie czują się upokorzeni na myśl, że ich ukochane mogłyby szukać przygód poza domem. Będą więc starać się wpędzić drugą połówkę w – choćby i absurdalne – poczucie winy, a nierzadko także w kompleksy. Jako „winna” i nieatrakcyjna będzie się starać na powrót zdobyć ich względy i dzięki temu pozostanie przy nich.

 

Najbardziej zazdrośni mężczyźni według znaków zodiaku

Lew

www.pixabay.com

Wśród zazdrosnych znaków zodiaku to Lew przeżywa jednak największe rozterki, ponieważ z jednej strony jest bardzo zaborczy i chce mieć pewność, że będziesz jego wyłączną „własnością”, a z drugiej pragnie pochwalić się Tobą całemu światu. Chętnie zabierze Cię na spotkanie ze znajomymi, na biznesową kolację oraz na obiad do rodziców, bylebyś tylko prezentowała się pięknie i zachwycała wszystkich swoją błyskotliwością. W końcu zacznie jednak popadać w paranoję, obsesyjnie zastanawiając się, czy nie zbyt długo rozmawiasz z którymś z jego kolegów, licząc ile razy uśmiechnęłaś się do kelnera i śledząc tor Twojego spojrzenia. Nie zamknie Cię w domu, bo nie pozwoli mu na to wrodzona duma, ale obrazi się jeśli wyjdziesz bez niego i nigdy nie wybaczy pocałunku, którym kogoś obdarzysz.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (186 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  8 września 2018 14:57

  Mój mąż chyba wcale nie jest zazdrosny, dlatego go tu nie ma xD

  Odpowiedz
 2. MarciaMarcia  10 września 2018 08:10

  No ładnie 🙂

  Odpowiedz
 3. ewalub  12 września 2018 13:46

  Ojej, mój mąż stara się mnie wpędzić w kompleksy i poczucie winy! 🙂

  Odpowiedz
 4. Magdalena  20 czerwca 2019 13:23

  Najgorsze są Koziorożce i Skorpiony. Tragedia normalnie, niech ci tylko inny mężczyzna się ukłoni albo powie cześć to już masz przechlapane. Każdy inny facet to potencjalny kochanek. Jak z takim żyć?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany