Zastaw sieci na pracodawców – Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Szukasz pracy? W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną pracodawców bez wychodzenia z domu. VI edycja targów rusza 15 kwietnia, a już od 8 kwietnia można rejestrować się na stronie www.dnipracy.pl.

 Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl to wygodny sposób na znalezienie nowej pracy lub pracownika. To rozwiązanie dla zapracowanych kandydatów, którzy nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu. Do wzięcia udziału w targach wystarczy dostęp do Internetu. Osoby poszukujące zatrudnienia będą mogły w jednym miejscu i czasie poznać oraz porównać oferty pracy wielu firm, a pracodawcy – znaleźć nowych pracowników.

Wchodząc na stronę www.dnipracy.pl, przeniesiesz się do wirtualnego świata rekrutacji stworzonego w technologii 3D. Odwiedzający mają do dyspozycji m.in. czaty i webinary, dzięki czemu mogą nawiązać bezpośredni kontakt z firmami biorącymi udział w targach. „Interakcja między kandydatami a pracodawcami jest naszym priorytetem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, kandydaci będą mogli uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące wybranych stanowisk oraz porozmawiać z rekruterami i przedstawicielami działów HR. To również okazja, by poznać kulturę organizacyjną firm biorących udział w targach” – podkreśla Małgorzata Majewska, ekspert Monsterpolska.pl. Natomiast dla pracodawców to ważny element Employer Brandingu – rekrutujący mogą nie tylko nawiązać kontakt z kandydatami, ale też mają szerokie możliwości zaprezentowania swojej firmy.

Wśród wystawców na tegorocznych targach znajdą się m.in.: EURES, Accenture, Infosys BPO Poland, KPMG, Urząd Pracy m.st. Warszawa, Zara (Inditex), PKO BP, EMPiK i wiele innych.

W poprzednich edycjach targów wzięło udział łącznie ponad 580 000 kandydatów. Warto do nich dołączyć w szóstej już edycji, która startuje 15 kwietnia. Platforma targowa będzie dostępna dla internautów 24 godziny na dobę przez pięć dni.

Wydarzeniu patronują: Biuro Karier Politechniki Krakowskiej, Biuro Karier Politechniki Lubelskiej, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego, dlastudenta.pl, erp-portal.pl, interia.pl, inwestycje.pl, inzynierka.pl, kobietamag.pl, Magazyn Rekruter, menedzersprzedazy.pl, Sedlak & Sedlak rynek pracy.pl, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, student.pl, studentnews.pl.

www.dnipracy.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany