Program Punktowy w pigułce

dlaczego-warto-nas-odwiedzac

 • Portal KobietaMag.pl – to jedyny portal kobiecy, gdzie za odwiedzanie, czytanie i inne aktywności  możesz zdobyć nagrody: ubrania, kosmetyki, gadżety. Jak to zrobić?
 1. Zarejestruj się i odbierz na swojej poczcie hasło – już masz w ten sposób 300 punktów na swoim koncie!
 2. Odwiedzaj nas raz na 24 godziny – każde odwiedziny to 10 punktów do Twojego konta
 3. Oceniaj artykuły przy pomocy gwiazdek- każda ocena to 1 punkt do Twojego konta
 4. Baw się w kreatora mody i twórz stylizacje na naszym portalu www.inspiruj.net – pierwsza aktywacja to 500 punktów do Twojego konta. Raz na 24 godziny utworzona przez Ciebie stylizacja jest premiowana 50. punktami. Jeśli zostanie wybrana jako Stylziacja Dnia – otrzymasz 250 punktów.
 5. Bądź aktywna: komentuj artykuły, udzielaj się na forum – zobacz poniżej jak punktujemy Twoją aktywność
 6.  Znajdź przedmiot, który chcesz mieć na Aukcji Dnia lub na aukcjach trwających miesiąc i LICYTUJ GO ZA POMOCĄ ZDOBYTYCH PUNKTÓW!
 7. Jeśli wygrasz aukcję dostarczymy Ci nagrodę pocztą bez dodatkowych opłat
 • Nowe aukcje pojawiają się podczas weekendu lub na początku tygodnia.

Jak punktujemy Twoją aktywność

Zasady punktowania aktywności użytkowników za komentarze w serwisie i dyskusje na forum

Punktujemy za aktywność

– Za Twój komentarz pod artykułem, temat na forum, albo odpowiedź na forum otrzymasz 1 punkt.
– Jeśli Twój wpis jest dłuższy niż 140 znaków otrzymasz dodatkowo 2 punkty – pisz ciekawe
– Jeśli do wpisu na forum dodasz obrazek, otrzymasz dodatkowo 3 punkty

Ale najwyżej punktujemy za dobre treści!

– Jeśli ktokolwiek odpowie na Twój komentarz lub temat na forum otrzymasz 2 punkty
– Jeśli odpowiedź jest dłuższa niż 140 znaków otrzymasz dodatkowo 3 punkty
– Jeśli odpowiedź będzie zawierała obrazek otrzymasz dodatkowo 3 punkty

Najwięcej zyskasz jeśli umiesz wywoływać dyskusję, albo zadajesz ciekawe pytania i umiesz nakłonić innych do ciekawych odpowiedzi.

Uwaga

 1. Jeśli wpis lub odpowiedź zostanie usunięty przez redakcję (z powodu naruszenia regulaminu), przyznane za niego punkty zostaną anulowane

Dodatkowo punktujemy za:

 1. Nadesłany przez czytelniczkę lub czytelnika materiał (artykuł/przepis kulinarny a nawet ciekawy film z YouTube lub Vimeo ) i opublikowany na naszych łamach – od 50 do 200 punktów
 2. Za opublikowany test kosmetyku – od 100 do 200 punktów
 3. Redakcja zawsze może uznaniowo przyznać punkty za szczególną aktywność, cenne komentarze lub udział w konkursach.

Punktacja stylizacji na www.inspiruj.net:

Każda użytkowniczka może tworzyć dowolną ilość stylizacji na portalu www.inspiruj.net. Nagradzane 50. punktami jest wykonanie tylko 1 stylizacji raz na 24 godziny. Tworzenie większej ilości stylizacji nie powoduje dodawania następnych punktów do konta zarejestrowanej użytkowniczki.

Redakcja stara się codziennie wybierać dwie Stylizacje Dnia, za które użytkowniczki otrzymują po 250 punktów do swojego konta. Przy wyborze bardzo ważna jest dla nas estetyka tworzonych kolaży. Od lutego 2018 pojawi się Aukcja przeznaczona tylko dla autorek Stylizacji Dnia (oznaczonej jako Trendy Dnia na grafice) – licząc laureatki od stycznia 2018. 

Jak zdobyć nagrodę na Aukcjach?

JAK LICYTOWAĆ?

 1. Wszystkie trwające licytacje są widoczne w zakładce „Aukcje” (fioletowy pasek na górze portalu)
 2. Twoje uczestnictwo w licytacji i „przebijanie” oferty następuje automatycznie, po kliknięciu przez Ciebie przycisku „Licytuj”. Kwota o którą zwiększa się stawka w licytacji wynosi 5% (tzw. kwota postąpienia)
 3. Aby licytować musisz mieć na swoim koncie co najmniej taką ilość punktów, jaka odpowiada składanej ofercie (UWAGA! Super Aukcja posiada startową ilość punktów). Gdy składasz ofertę licytacji, blokujesz odpowiednią liczbę punktów ze swego konta. W przypadku przebicia oferty przez innego licytującego, Twoje zablokowane punkty zostają odblokowane, aż do chwili złożenia przez Ciebie nowej oferty. Nie możesz przebijać swojej własnej oferty.
 4. Przystępując do licytacji możesz określić ofertę maksymalną, jaką jesteś gotowy zaoferować. System automatycznie ustali Twoją ofertę na minimalną kwotę pozwalającą przebić oferty pozostałych Licytujących o kwotę postąpienia. Następnie, w reakcji na każdą kolejną ofertę innego licytującego, system automatycznie wygeneruje Twoją ofertę na minimalną kwotę pozwalającą przebić ofertę tego licytującego o kwotę postąpienia, nie przekraczając jednak Twojej oferty maksymalnej. Jeżeli powiększenie o kwotę postąpienia prowadziłoby do przekroczenia oferty maksymalnej – system wygeneruje jako ostatnią, ofertę równą Twojej ofercie maksymalnej.
 5. O wygranej w licytacji decyduje oprócz liczby punktów zawartych w ofercie, również czas złożenia oferty. Oznacza to, że jeżeli złożone zostaną dwie lub więcej ofert zawierających tą samą liczbę punktów, wyższą pozycję zajmie oferta złożona wcześniej.
 6. Możesz brać udział w więcej niż jednej licytacji jednocześnie – jeśli pozwala Ci na to liczba punktów
 7. Zakończenie licytacji następuje automatycznie o czasie wskazanym w opisie danej nagrody.
 8. Jeżeli wygrasz licytację, punkty które zostały zablokowane na Twoim koncie na wypadek wygrania licytacji, nie zostaną ci zwrócone, lub zostanie Ci zwrócona tylko część z nich – w zależności od wysokości kwoty zaproponowanej przez innego licytującego .

JAK OTRZYMASZ NAGRODĘ?

 1. Wygraną nagrodę dostarczymy Ci Pocztą Polską lub firmą kurierską. Wszystkie nagrody wysyłamy w terminie do 14 dni następnego miesiąca, po miesiącu w którym zakończyły się aukcje. Dotyczy to także AUKCJI DNIA.

Życzymy udanej zabawy

 Jeżeli chcesz zapoznać się szczegółowo z zasadami programu punktowego i aukcji – zapraszamy do zapoznania się z: „Regulaminem Programu Punktowego portalu KobietaMag.pl” i „Regulaminem i sposobem licytacji na portalu KobietaMag.pl” . Oba dokumenty zamieszczone są na portalu KobietaMag.pl Jeśli nie znalazłeś tam odpowiedzi – wyślij do nas pytanie. Odpowiemy na nie pod warunkiem, że odpowiedź nie figuruje w ww. dokumentach.