Zapowiedź kolekcji Bershka jesień-zima 2015

Pomimo, że mamy często wrażenie, że lato dopiero się rozpoczęło już możemy oglądać pierwsze propozycje na nadchodzący sezon. Mamy dla Was pierwszą zapowiedź kolekcji Bershka jesień-zima 2015. Kolekcja  miejsca charakteryzować się będzie uwagą w wykończeniu detali, proponować nam nakładanie warstw odzieży i różnorodność tekstur. W kolekcji widać bardzo silne inspiracje latami 70, czyli jednym z najmocniejszych i najbardziej charakterystycznych trendów nadchodzącego sezonu. Zapraszamy do galerii!

BERSHKA jesień-zima 2015

Zobacz także: Kolekcja Tatuum na sezon jesień-zima 2015

Bershka prezentuje miejską kolekcję na sezon jesienno-zimowy, której motywem przewodnim jest wielowarstwowość oraz różnorodność tkanin i tekstur. Kolekcja cechuje się również połączeniem klasycznych stylów w odświeżonym wydaniu, takich jak militarny, etniczny, boho, a nawet wiktoriański.

Polecamy również:  Kolekcja Pretty One na sezon jesień-zima 2015

Produkty zostały urozmaicone o ciekawe detale. Z jednej strony mamy do czynienia z wykorzystaniem materiałów rustykalnych, np. zamszu, który pojawia się w rozmaitych wersjach. Z drugiej zaś strony, dużą wagę zyskały wykończenia produktów, czyli dziurkowanie, frędzle, czy też efekt znoszenia na skórze oraz przetarcia na jeansie.

Bershka po raz kolejny wykorzystała fason long fit. Natomiast gama kolorystyczna wybrana dla tej kolekcji skupia się na khaki, czerni, szarościach oraz brązach

A Wam jak się podobają pierwsze propozycje Bershka na nadchodzący sezon?  Znajdziecie wśród nich coś dla siebie? Lubicie styl lat 70? 

Zapraszamy do galerii: Zapowiedź kolekcji Bershka jesień-zima 2015

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (212 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...