W zgodzie z najnowszymi trendami! Zapowiedź jesieni w kolorach Pantone

Jak będzie zapowiedź jesieni, jeśli mamy skupić się na kolorach? Instytut Pantone podejrzał już kolory na wybiegach i wytypował 3 odcienie, które królować będą na ulicach już za kilka miesięcy.Wśród nich wymienić należy kolor leśnej ściółki i sosny czyli Eden, Biking Red – niczym czerwone wino, a także Dark Cheddar oscylujący między pomarańczem, a karmelem.

Pierwsza stylizacja to wielki ukłon zarówno w kierunku natury, jak i elegancji. Eden doskonale widziany jest bowiem na wyjściowych kreacjach i jak na leśną barwę przystało – idealnym dla niej towarzystwem będzie brąz. Inspirantka połączyła więc z nim elegancki kombinezon w zielonym wydaniu.

Pierwsze punkty trafiają do Fionki. Gratulujemy!

Stylizacja z zielonym kombinezonem i brązowymi dodatkami

#Pantonenajesień2019

 

Druga stylizacja zmierza natomiast w kierunku wyrazistego Dark Cheddar, rozproszonego zarówno na bazowej sukience, jak i brązowo-rudych dodatkach. Nie da się też nie zauważyć iście magicznych pozłacanych kolczyków w kształcie słońca.

Punkty trafiają również do Eli. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja z pomarańczową sukienką, futrzaną kamizelką i brązowo-rudymi dodatkami

#Pantonenajesień2019

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#Arystokracja

#Bohohic

#Dresscode

#Eko

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (63 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. lollypop21  6 listopada 2019 13:04

    stylizacja z kamelową sukienka jest piękna + futerko i obcasy, robi robotę 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany