Zapach dla mężczyzn AVON Black Suede Sport

 Przedstawiamy nowy zapach dla mężczyzn , którego ambasadorem został kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.  AVON Black Suede Sport to woda toaletowa, która jest dedykowana mężczyznom silnym , zdecydowanym i eleganckim. I taki właśnie jest ten zapach. 

Zobacz także: Nowa linia kremów AVON Nutra Effects

AVON Black Suede Sport

AVON Black Suede Sport to zapach rześki, ziołowo-pikantny z lekką goryczką. Zdecydowany

opisuje go Krzysztof Hołowczyc.

Moc, odwaga i siła to odwieczne atrybuty męskości, które perfumiarze od wieków wyrażają w kompozycjach zapachowych za pomocą nut drzewnych. Drzewo – symbol stabilności i potęgi pojawia się w AVON Black Suede Sport pod postacią wetiweru. Ten składnik, choć botanicznie niebędący drzewem, jest jednym z najbardziej drzewnych zapachów w palecie perfumiarzy. Żywiczny, wytrawny, o wyrazistej nucie ziemi, przywodzi na myśl surowość aromatów lasu.

Polecamy również: Woda perfumowana AVON Cherish – NOWOŚĆ

Atrybuty męskości to także elegancja, styl i klasa, które w AVON Black Suede Sport wyraża wyrazista nuta szałwii. Szałwia muszkatołowa to jeden z najważniejszych ziołowych surowców w męskich perfumach. Kojarzy się z nienaganną elegancją, kwintesencją męskiego szyku. Już Napoleon pachniał ziołami, roztaczając dookoła aurę francuskiego stylu, bystrego intelektu i niepohamownej odwagi.

Prawdziwy mężczyzna jest także dynamiczny i  pełen wigoru. W kompozycji AVON Black Suede Sport ten ożywczy, radosny akord tworzą cytrusy. Rześka, musująca nuta głowy jest jak uśmiech, którym mężczyzna kradnie serce kobiety. Dzięki niej zapach nabiera lekkości, powietrza i słonecznego ciepła.

Wreszcie, prawdziwy mężczyzna jest także zmysłowy. Namiętność, gra zmysłów to w AVON Black Suede Sport piżmowa baza, która pachnie na skórze przez wiele godzin.

Nuta głowy: cytrusy

Nuta serca: liście szałwii

Nuta bazowa: wetiwer

Dostępność: zapach dostępny jest od 28 maja 2015 r.

Wodę toaletową AVON Black Suede Sport można zamówić u Konsultantek AVON, a także poprzez stronę www.avon.pl oraz kupić w AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Cena regularna: woda toaletowa AVON Black Suede Sport 75ml, 74 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...