Te znaki zodiaku zakochają się w maju 2019. Horoskop miłosny, również dla tych, którzy już mają swoją drugą połówkę

Mózg, aby się zakochać potrzebuje dokładnie 0, 2 sekundy – tego dowodzi nauka. Gwiazdy potwierdzają tę teorię i, co więcej – wyczuwają aurę, która otacza wszystkich, do których zbliża się miłość. Uczuciu sprzyja wiosenna atmosfera. Wróżka Fortunata podpowiada, które znaki zodiaku właśnie teraz mają największe szanse na zakochanie.

Miłość krąży w powietrzu. Nic dziwnego, od zarania dziejów to właśnie wiosna sprzyja wszelkim ciepłym uczuciom. Jesteśmy bardziej wrażliwi na piękno natury, skłonniejsi ku poszukiwaniu nastroju, uśmiechnięci, pełni zapachów i buzującej w przyrodzie energii. To wszystko dopełnione promieniami słonecznymi produkującymi w nas dodatkowe endorfiny sprawia, że cieszy nas obecność drugiej osoby. Chcemy trzymać się za ręce, czuć bliskość, zdobywać kolejne szczyty, łapać naturę pełnymi garściami – koniecznie we dwójkę. Odkrywamy w sobie pokłady uczuć, o których nieco zapomnieliśmy zimą, a teraz znów się uaktywniły. Dlatego gwarantuję, zarówno singli, jak i osób sparowanych czeka miłość. Jakie znaki zodiaku zakochają się w maju 2019? Gwiazdy wiedzą najlepiej, a dadzą szansę przede wszystkim tym, którzy urodzili się właśnie w ciepłych miesiącach.

źródło: www.pixabay.com

Te znaki zodiaku zakochają się w maju 2019. Horoskop miłosny, również dla tych, którzy już mają swoją drugą połówkę

Byka czeka miłosna ekstaza

Wiosną wszystkie zmysły byków będą zdecydowanie bardziej wyostrzone, podobnie z resztą jak wszelkie doświadczenia, doznania i uczucia. Nadmiar dobrych emocji sprawi, że ciężko będzie ci zasnąć, a wstawać będziesz już skoro świt – radosna jak skowronek. Twoją dobrą aurę wyczuje również męskie otoczenie, które zamarzy, aby spędzić jak najwięcej czasu przy tak pozytywnej osobie, jaką jesteś właśnie Ty. W maju rozpocznie się dla byków czas zwariowanych flirtów, które mogą zakończyć się wieloletnim związkiem. Jeśli już w owym jesteś – partner znów się w Tobie zakocha, a Ty poczujesz, że wybrałaś najlepiej na świecie. Wasza relacja odżyje na wiosnę.

 

Bliźnięta wpadną jak śliwki w kompot

Maj w miłości dla bliźniąt upłynie przede wszystkim pod hasłem – fascynacja. Gdy dotąd myślałaś, że nie poznasz już nikogo interesującego, przez kogo nie będziesz mogła spać, jeść itp., myliłaś się. Pojawi się osoba, na której punkcie dosłownie zwariujesz. Fascynacja i zauroczenie sprawią, że wszystko inne przestanie się liczyć. W wielu przypadkach, druga strona również będzie zainteresowana znajomością, a jeśli tego nie okaże – bliźnięta muszą wziąć sprawy w swoje ręce. Jeżeli nie spróbujesz , nie wybaczysz sobie tego do końca życia. Jesteś w związku? Niewykluczone, że możesz dojść do wniosku, że to nie było to, czego zawsze pragnęłaś. Być może czas na zmiany, a na horyzoncie pojawił się właśnie nowy kandydat.

 

Lew znajdzie miłość na całe życie

Gwiazdy przygotowały na wiosnę całe pokłady miłości dla lwów singli, a zwłaszcza dla tych, którzy od dłuższego czasu czekają na tego jedynego. A ten pojawi się w maju lub też wówczas zdasz sobie sprawę, że pojawił się już dawno, ale dopiero teraz go dostrzegłaś. Nie będzie to jednak krótki i intensywny flirt, a relacja od początku dojrzała, fascynująca i – jeżeli oboje postanowicie ją pielęgnować – może nawet na całe życie. Poznasz partnera, z którym świetnie będziesz się dogadywała, który będzie twoim oparciem, z którym nie będziesz się nudziła i na myśl o którym, będziesz czuła ciepło na sercu. Spokojnie, stabilnie, ale interesująco – to recepty na miłość, która może skończyć się na ślubnym kobiercu i trwać aż do grobowej deski.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (78 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany