Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojego dziecka – Nosidełko Miracle BabyBjorn Air

Zaspokajanie poczucia bliskości to jeden z podstawowych obowiązków i przywilejów młodego rodzica. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz  budować więź z dzieckiem non stop, bez konieczności wybierania pomiędzy byciem z maluszkiem a realizacją pozostałych aktywności.

Zadbaj o komfort i bezpieczenstwo swojego dziecka - Nosidełko Miracle BabyBjorn Air

 

Zapracowana młoda mama

Codzienność młodej mamy odbiega nieco od idealistycznych wyobrażeń o macierzyństwie. I chociaż my – mamy chcemy spędzać z maluszkiem całe dnie, zwłaszcza wtedy, gdy pociecha jest malutka, tak bardzo bezbronna i bezradna i gdy najbardziej nas potrzebuje, to jednak musimy sprostać codzienności. Aby nie musieć wybierać pomiędzy byciem z pociechą a realizacją kolejnych zadań, postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz nosidełko Miracle BabyBjorn Air ze sklepu www.babymama.pl. Jedyne skuteczne rozwiązanie codziennych dylematów młodej mamy.

 

Sprostać codzienności

Polska infrastruktura nie sprzyja młodym rodzicom. Zamiast borykać się z trudnościami, nieprzyjaznym otoczeniem, przestrzenią niedostosowaną do potrzeb młodych mam z dziećmi, sama zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swojej pociechy i noś dziecko w nosidełku Miracle BabyBjorn Air. Doskonale sprawdza się ono w każdych warunkach i w każdej przestrzeni. W domu, na wakacjach, w sklepie, na mieście, w urzędzie. Ty masz dziecko zawsze blisko siebie, a maluch, czując mamę blisko, jest spokojny, pewny, niezestresowany. W efekcie szybciej załatwiasz pilne sprawy i zyskujesz więcej czasu dla swojego maleństwa. Czego chcieć więcej?

 

Same plusy

Korzystanie z nosidełka Miracle BabyBjorn Air to same plusy. To właśnie wtedy, gdy masz pociechę blisko siebie, zapewniasz jej komfort i bezpieczeństwo, zdrowy i prawidłowy rozwój, zaspokajasz ciekawość poznawania świata. Dziecko z przyjemnością towarzyszy rodzicom w czasie realizacji codziennych zadań, z uwagą obserwuje rzeczywistość, a Ty wreszcie nie musisz wybierać, z kim i jak spędzić czas.

 

Zdrowie, komfort, bezpieczeństwo

Czy wiesz, że nosidełko Miracle BabyBjorn Air zapewnia i Tobie, i maluchowi maksimum komfortu, zdrowia i bezpieczeństwa? Dzięki temu, że nosidełko jest wykonane z oddychającej siatki 3D, wilgoć i ciepło są doskonalone odprowadzone z dala od ciała. A to bardzo ważne, gdyż  zapewnia dziecku zdrowe i komfortowe warunki bycia blisko mamy i  daje rodzicom gwarancję, że bobas się nie przegrzeje i nie złapie infekcji.

Zastosowany w nosidełku Miracle BabyBjorn Air nowoczesny system nośny z regulowanym, ergonomicznym pasem biodrowym pozwala dowolnie przenosić ciężar ciała malucha na biodra lub ramiona, dzięki czemu rodzic może przyjąć najwygodniejszą dla siebie pozycję. A i maluch będzie zadowolony! Nosidełko daje bowiem możliwość noszenia dziecka zwróconego przodem do opiekuna lub zwróconego przodem do świata. Miękkie nosidełko doskonale dopasowuje się do ciała pociechy i odpowiednio podpiera głowę, szyję i bioderka, odciążając kręgosłup najmłodszych. Dlatego z dobrodziejstw nosidełka Miracle BabyBjorn Air mogą korzystać dzieci od pierwszych dni życia (których waga urodzeniowa przekracza 3,5 kg).

Nosidełka Miracle BabyBjorn Air ze sklepu www.babymama.pl ? zaprojektowane z myślą o najmłodszych, w konsultacji z najlepszymi specjalistami, w trosce o całą rodzinę.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (97 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. annka  13 stycznia 2012 11:20

    mam nosidło baby bjorna, niestety mój maluch wytrzymuje w nim max 30 min ale to pewnie kwestia charakteru dziecka

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany