Zacznij przygotowywać skórę do zimy już dzisiaj

Przed nami okres, który dla skóry jest wielkim czasem próby i sprawdzenia czy odpowiednio dbamy o nasze ciało. Przejmujące zimno w trakcie drogi do pracy, suche powietrze w ciepłych mieszkaniach i codzienne radykalne zmiany temperatury naszego otoczenia, to zimowe realia i już teraz warto tak przygotować naszą skórę, aby pomóc jej przetrwać ten okres w jak najlepszej kondycji.

Na twarzach wciąż widać pozostałości wakacyjnego słońca i jest to najlepszy moment, aby dobrze przygotować skórę do zbliżającej się zimy. Podstawowe zadanie to codzienne, regenerujące skórę po lecie odżywianie. Warto sprawdzić bogatą ofertę drogerii i sklepów z kosmetykami, naszą uwagę zwrócił produkt dystrybuowany przez Zepter. Na rynku dostępny jest m.in. multiregenerujący krem z masłem Shea i ekstraktem z szarotki alpejskiej Swiss Nature. Ta niepozorna i delikatna roślina w ostatnich latach stała się prawdziwym odkryciem w świecie fitokosmetyki, gdyż jest skuteczniejszym przeciwutleniaczem niż powszechnie stosowany kwas askorbinowy. Krem multiregenerujący Swiss Nature dobrze działa na elastyczność i witalność skóry. Te zalety powodują, że kosmetyk nie tylko dobrze przygotowuje twarz do trudnego okresu zimowego, ale sprawdza się również w pielęgnacji skóry właśnie w tych trudnych jesiennych i zimowych miesiącach. Dawka odżywiania, którą zapewnia krem jest najlepszym sposobem na utrzymanie skóry twarzy w dobrej kondycji.

Multiregenerujący krem Swiss Nature

Aby równie dobrze zadbać o skórę całego ciała warto zwrócić uwagę na inne produkty linii szwajcarskich kosmetyków. Na uwagę zasługuje np.: nawilżający lotion do ciała (Moisturising Body Lotion), który oprócz wyciągu z szarotki alpejskiej i witaminy E zawiera olej z jojoby. Wchłania się szybko i pomaga odżywić skórę. To ważne po wakacyjnym czasie długiej ekspozycji ciała na mocnym słońcu. Jeśli na plaży nie zapomniałyśmy o kremach z odpowiednio wysokimi filtrami skóra odwdzięczy się nam dobrym i zdrowym wyglądem przez długi czas.

Nawilżający lotion do ciała Swiss Nature

Sugerowane ceny:

Krem mulitiregenerujący Swiss Nature, cena: 68 PLN
Lotion do ciała Moisturising Body Lotion, cena: 60 PLN

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (237 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany