Jak zachować młodość po 45 roku życia?

Osoby w wieku 45+ chcą czuć się młodo i prowadzić aktywny tryb życia. Aby osiągnąć ten cel, z większą uwagą muszą podchodzić do swojego zdrowia i przede wszystkim – zadbać o wzrok. Z pomocą przychodzą im rewolucyjne szkła progresywne Varilux® X series™, które gwarantują wyraźne widzenie na każdą odległość bez konieczności zmiany okularów i jako jedyne na rynku oferują tak wysoki poziom dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. 

Od setek lat poszukujemy recepty na zachowanie młodości. Choć zatrzymanie upływu czasu jest odwiecznym marzeniem człowieka, to właśnie dzisiaj, we współczesnej rzeczywistości, nabrało ono szczególnego znaczenia.  Możemy śmiało powiedzieć, że wśród ludzi na całym świecie zapanował prawdziwy kult młodości, który przenika wszystkie dziedziny życia. 

Jednym z kluczowych aspektów tego zjawiska jest chęć zachowania fizycznej sprawności, która pozwoli nam żyć aktywnie mimo upływu lat. Potrzeba ta dotyczy szczególnie osób po 45 roku życia, które dostrzegły u siebie pierwsze zmiany związane w wiekiem i chcą im przeciwdziałać. To właśnie dlatego w tej grupie tak popularne jest stosowanie diet, uprawianie sportu czy korzystanie z kosmetycznych zabiegów.

Warto jednak zadać sobie pytanie, czy w trosce o swoją kondycję  bierzemy pod uwagę tak istotną kwestię, jaką jest … nasz wzrok? A to właśnie wyraźne widzenie na różne odległości staje się wyzwaniem po 45 roku życia i w znaczący sposób ogranicza nasze możliwości. Dlatego zadbanie o oczy jest tak ważne, by zachować poczucie młodości na dłużej.

Dzisiaj jest to szczególnie łatwe, kiedy noszenie okularów stało się po prostu modne. Oprawy okularowe już od kilku lat są atrakcyjnym dopełnieniem codziennych stylizacji, a projektanci prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej intrygujących modeli. Dobrze dobrane okulary są w stanie odjąć nam lat, zatuszować oznaki nieprzespanej nocy czy nadać charakteru nawet standardowemu ubiorowi.

Przy wyborze szkieł progresywnych należy kierować się przede wszystkim ich pełnym dopasowaniem do naszych potrzeb. Im bardziej spersonalizowany produkt wybierzemy, z tym większą łatwością dostrzeżemy każdy detal na dowolną odległość. Takim rozwiązaniem na polskim rynku są najnowsze szkła progresywne Varilux® X series™ które nie tylko umożliwiają wyraźne widzenie z bliska i z daleka, ale jako pierwsze w historii w tak dużej skali dopasowują się do sposobu patrzenia i ruchów wykonywanych przez użytkownika. Każdy może wybrać idealną dla siebie oprawę i wykonać w niej niezbędne pomiary, a następnie zamówić szkła, które uwolnią od konieczności noszenia okularów do czytania i do patrzenia w dal. Rewolucyjne szkła Varilux® X series™ zapewniają pełną swobodę ruchów i pozwalają wiedzieć świat tak wyraźnie jak wtedy, kiedy mieliśmy 20 lat.  Dzięki szkłom progresywnym Varilux® X series™ już dzisiaj możemy nie tylko zadbać o swój wzrok, ale też zachować młodość na długie lata. Ambasadorką Varilux® X series™  w Polsce jest znakomita aktorka Danuta Stenka.

Więcej informacji na: varilux.pl


Firma Essilor to światowy lider w produkcji szkieł okularowych. Zaliczana jest przez magazyn Forbes do 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Istnieje od 160 lat, a swoje produkty sprzedaje w 100 krajach na świecie. Inwestuje ponad 150 mln euro rocznie w rozwój i zaawansowane badania, a nowe produkty tworzone są przez 550 inżynierów w trzech centrach badawczych na świecie. Tworzy skutecznie korygujące wzrok, wygodne i trwałe szkła okularowe. Wszystkie produkty są stale unowocześnienie, żeby odpowiadać na zmieniające się potrzeby konsumentów.

Do testów i badań  angażowane są niezależne, renomowane instytucje naukowe, a prowadzone przez nie testy realizowane są zgodnie z rygorystycznymi protokołami, które umożliwiają uzyskanie obiektywnych wniosków. Essilor jest jedynym producentem na świecie, który poddaje swoje szkła stałym testom, dokonywanym także przez użytkowników. Tylko te produkty, które sprawdzą się w praktyce w naturalnych (a nie jedynie laboratoryjnych) warunkach, są wprowadzane do sprzedaży.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (145 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...