Zabiegi THERMI już w warszawskiej klinice Saskamed!

Czy można wykorzystać ciepło dla zdrowia i urody? Oczywiście. Właśnie ono jest podstawą zabiegów wykonywanych za pomocą platformy THERMI, które zdobywają coraz większą popularność na całym świecie.

Która z nas nie marzy, by zlikwidować niedoskonałości skóry bez użycia skalpela, szybko i bezpiecznie? Na szczęście postęp w medycynie estetycznej dokonuje się bardzo szybko. Już teraz wiele zabiegów można przeprowadzić bez użycia skalpela, za pomocą… ciepła wywoływanego przez fale radiowe. Na tym właśnie opiera się coraz popularniejsza technologia THERMI. Jeżeli postanowiłaś, że w Nowym Roku będziesz bardziej o siebie dbać, warto zainwestować w taki zabieg.

Thermi RF

źródło: www.saskamed.pl

Nowe technologie szturmem wkraczają do medycyny, również estetycznej. Dzięki nim zabiegi stają się coraz mniej inwazyjne, dokładniejsze i bardziej skuteczne. Zdobycze technologii coraz szybciej trafiają też do naszego kraju. Jednym z najnowszych hitów jest najnowszy nabytek warszawskiej kliniki Saskamed – platforma THERMI, bardzo popularna w USA. Za jej pomocą można zlikwidować wiele problemów medycznych i niedoskonałości, od zmarszczek, przez nadpotliwość, aż po problemy ginekologiczne. Na czym polega jej działanie?

Platforma THERMI – jak działa?

Platforma THERMI wykorzystuje ciepło, a dokładniej fale radiowe regulowane termistorem. Precyzyjne kontrolowanie temperatury, monitorowane w czasie rzeczywistym, może przysłużyć się medycynie na wiele sposobów.

Co można zrobić za pomocą platformy THERMI?

Technologia wykorzystująca ciepło jest nieoceniona w medycynie estetycznej. Za jej pomocą można wymodelować brzuch, ramiona, kolana czy uda, a także poprawić owal twarzy bez użycia skalpela. Metoda zwana radioferencją iniekcyjną jest stosowana do niwelowania takich niedoskonałości, jak zwiotczały podbródek, policzki „chomiki”, obwisłe ramiona czy biust, cellulit, brzuch pociążowy oraz zmarszczki mimiczne. Jest nawet wykorzystywana w medycynie intymnej przy użyciu koncówki ThermiVa.

brzuch thermi

Efekty zabiegu THERMI na brzuch

Z tej technologii skorzystać więc mogą wszystkie panie: młode mamy, martwiące się stanem swojego ciała po ciąży i karmieniu, kobiety w średnim wieku, chcące powstrzymać powstawanie zmarszczek, kobiety cierpiące na suchość pochwy czy nadmierną potliwość… A wszystko to w zdecydowanie szybszym tempie i bez długotrwałej rekonwalescencji. Szykuje się prawdziwa rewolucja w medycynie estetycznej!

Fale od… środka?

Już od lat w medycynie estetycznej stosuje się fale radiowe. Do tej pory jednak aplikowano je przez skórę. Technologia ThermiRF polega na podaniu fal do wewnątrz skóry poprzez wkłucie się cieniutkim i precyzyjnym wenflonem, a następnie podgrzanie go do określonej temperatury, kontrolowanej przez kamerę termowizyjną. W ten sposób temperatura działa bezpośrednio na tkankę, której dotyczy zabieg. Metoda jest więc szybsza i dokładniejsza. Doskonale sprawdza się w ujędrnianiu wiotkiej skóry, zmniejszaniu ilości tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu. Można ją stosować do ujędrniania brzucha, ud, ramion i pośladków, a także niwelowania obwisłego podbródka czy policzków. Zabieg ten nie tylko sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, ale też… rozpuszcza nadmiar tkanki tłuszczowej! Do takiego zabiegu trzeba po prostu zastosować nieco wyższą temperaturę. To brzmi zdecydowanie przyjemniej, niż odsysanie tłuszczu…

podbródek thermi

Efekty zabiegu THERMI na podbródek

Ciepło w służbie ginekologii

Jak już wspomnieliśmy, zabiegi oparte na falach radiowych stosuje się z powodzeniem w ginekologii estetycznej. W przypadku takich zabiegów nie trzeba stosować techniki iniekcyjnej, zabiegi są więc bezinwazyjne i zupełnie bezbolesne. Po zabiegu efekty można zaobserwować natychmiast, nie trzeba się też poddawać rekonwalescencji.

Jak to działa? Tkanki podgrzewa się za pomocą specjalnej głowicy. Taki zabieg doskonale poprawia napięcie i nawilżenie ścianek pochwy i odmładza narządy płciowe. Stosowany jest też w przypadku nietrzymania moczu i zanikowego zapalenia pochwy.

Technologia THERMI jest z powodzeniem stosowana w terapii wielu innych uciążliwych dolegliwości, takich jak chociażby nadpotliwość. Fale radiowe są też alternatywą dla botoksu, powodują bowiem relaksację nerwów, odpowiadających za marszczenie brwi. Stymulują także produkcję kolagenu. Po podgrzaniu skóry do temperatury, w której kolagen się kurczy, fibroblasty otrzymują sygnał wzywający je do działań naprawczych i w szybkim tempie produkują nowy kolagen.

Zabiegi THERMI – gdzie, dla kogo, jak długo?

Zabiegi wykonywane przy pomocy platformy THERMI trwa mniej niż godzinę i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu, że temperatura jest stale monitorowana przez kamerę termowizyjną oraz przez lekarza przeprowadzającego zabieg, całą procedura jest bezpieczna. Jeżeli więc obawiasz się inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, przeprowadzanych pod narkozą. albo nie masz czasu na rekonwalescencję… warto zdecydować się na terapię przeprowadzoną za pomocą technologii THERMI.

Platforma THERMI ma certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) i jest prawdziwym hitem na całym świecie. Czy to oznacza, że jest powszechnie dostępna? Niestety, nie. W całej Europie zabieg można przeprowadzić jedynie w nielicznych placówkach. Jedną z nich jest warszawska klinika Saskamed.

Jeżeli jesteście zainteresowane zabiegami przeprowadzanymi za pomocą platformy THERMI, możecie skontaktować się w tej sprawie z doktorem Rafałem Kuźlikiem – adres mailowy rafal.kuzlik@gmail.com.

Każda kobieta chce wyglądać i czuć się dobrze. Na szczęście medycyna coraz bardziej nas w tym wspiera. A Wy, zdecydowałybyście się na taki zabieg?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  20 grudnia 2017 00:26

    fajne, tylko ciekawe jakie ceny?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany