Zabiegi w gabinetach kosmetycznych: VANQUISH – rewolucja w wyszczuplaniu!

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem zabiegu wyszczuplającego w gabinecie kosmetycznym, to warto wziąć pod uwagę zabiegi wykorzystujące urządzenie VANQUISH.

Szczupła i zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Dieta i odpowiednie ćwiczenia to oczywiście jeden z najlepszych sposobów, ale co w sytuacji, kiedy nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów? Często problemem jest również to, że zależy nam na wyszczupleniu jedynie wybranej partii ciała, co zazwyczaj jest bardzo trudne.

fot. dreamstime.com

Z pomocą na szczęście przychodzą nam zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej. Wybór jest obecnie bardzo duży, jednak większość z zainteresowanych poszukuje procedur mało inwazyjnych i pozwalających na uzyskanie bardzo szybkich efektów. Jeżeli szukamy czegoś takiego, warto zwrócić uwagę na zabieg urządzeniem VANQUISH, który z pewnością spełni te oczekiwania.

Może zainteresuje cię także ten zabieg?

Mikrodermabrazja diamentowa – na czym polega i kiedy warto ją wykonać?

Mikrodermabrazja diamentowa – na czym polega i kiedy warto ją wykonać?

Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z tych zabiegów, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Co decyduje o tak dużej popularności i w jakich okolicznościach warto się zdecydować na kurację złuszczająca tego typu? Mikrodermabrazja

Dlaczego VANQUISH jest tak skuteczny?

Jest to zasługa rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Trwałość efektów zapewnia fakt, że VANQUISH rozbija nie tylko tłuszcz znajdujący się w komórkach tłuszczowych, ale również same komórki.

Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje również bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu. Najlepsze efekty redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej osiągane są, gdy aplikator umieszczony jest w odpowiedniej odległości od skóry pacjenta.

Urządzenie BTL Vanquish

Jak wygląda zabieg?

Przebieg zabiegu jest zautomatyzowany i bezdotykowy. Pacjent leży pod panelem, który ustawiany jest ok. 1 cm od obszaru poddawanego zabiegowi. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 min. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, dzięki czemu pacjent od razu po zabiegu może wrócić do codziennych zajęć.

Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta. Automatyczna informacja zwrotna przy dostarczaniu energii do tłuszczowej tkanki podskórnej umożliwia selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora.

Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki. Przebieg zabiegu jest całkowicie niezależny od operatora, zapewniając jednocześnie pacjentowi niezrównany komfort. Bezpieczeństwo i efektywność to już nie tylko wizja przyszłości.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale z reguły zaleca się serie 3-4, po których rezultaty są naprawdę spektakularne, np. w obwodzie brzucha można stracić nawet do 7,5 cm!

Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (179 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martuska665  22 maja 2017 09:53

  ciekawe jaka jest cena takiego zabiegu….

  Odpowiedz
  • Aldona81  22 maja 2017 21:46

   Bałabym się zapytać. Pewnie jest kosmicznie drogi.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany