Jeden laser ICON Palomar, który potrafi tak wiele: redukuje zmarszczki, napina skórę i likwiduje przebarwienia?

Jak wygląda zabieg głowicą Palomar Lux 154? Jakich efektów możemy się spodziewać?

Dotychczas stosowany w medycynie estetycznej sprzęt laserowy umożliwiał wykorzystanie wiązki świetlnej o parametrach zadanych podczas przygotowywania głowicy do pracy. Palomar ICON, będący obecnie najnowocześniejszym urządzeniem laserowym na świecie, jest znacznie doskonalszy.

Zabieg laserowy

– To dopracowana w najdrobniejszych szczegółach platforma umożliwiająca wykorzystanie wielu głowic laserowych o różnym sposobie działania. Wykonywane zabiegi można w pełni zindywidualizować poprzez system, który na bieżąco optymalizuje wytwarzaną wiązkę świetlną, czyli pozwala na precyzyjne dostosowanie mocy i sposobu pracy lasera nie tylko do określonych zabiegów, ale także – co bardzo istotne – do konkretnego pacjenta – mówi Krzysztof Miracki, lekarz i właściciel Kliniki Medycyny Estetycznej „BeautymeD” w Warszawie, placówki, która jako pierwsza w Polsce zaczęła korzystać z tego innowacyjnego urządzenia.

Wykonywanie różnorodnych, najbardziej pożądanych zabiegów jest możliwe dzięki dużej funkcjonalności głowic laserowych, m.in. Lux 1540 oraz Max GTM., przygotowanych do leczenia i likwidowania różnych niedoskonałości skóry. Głowica Lux 1540 to obecnie najlepszy laser do frakcyjnego nieablacyjnego odmładzania i poprawy napięcia skóry. Przy pomocy głowicy MaxGTM można szybko i bezboleśnie pozbyć się przebarwień i blizn oraz leczyć trądzik. Multifunkcyjność Palomar ICON wynika także z możliwości regulowania wielkości obszaru działania i głębokości penetracji wiązki energetycznej poprzez zastosowanie mikrosoczewek XF oraz XD, systemu chłodzenia utrzymującego stałą temperaturę 5oC w obszarze zabiegowym, jak również wykorzystania dwupasmowych filtrów zabezpieczających przed działaniem lasera obszary niepoddawane zabiegom.

– W naszej pracy bardzo ważne jest indywidualne podejście do potrzeb Klientów, dlatego inwestujemy tylko w najlepszy sprzęt i technologie. Stąd wybór głowic Lux 1540 oraz MaxGTM do Palomar ICON. To rozwiązanie, oprócz wielkiej, regulowanej mocy i różnych sposobów jej wykorzystania, gwarantuje także niezwykle wysoki stopień bezpieczeństwa zabiegów – mówi Dr Krzysztof  Miracki

wnetrze-kliniki

Wejście do kliniki BeautymeD

 

Gabinet-nr-1-kliniki-BeautymeD

Gabinet nr 1 kliniki BeautymeD

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (240 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  28 maja 2014 10:14

  Ciekawe, ile kosztuje taki zabieg…

  Odpowiedz
 2. bbo  28 maja 2014 20:23

  To ja likwidację przebarwień po ciąży poproszę.

  Odpowiedz
 3. as_sa  29 maja 2014 09:52

  Wszystko fajnie tylko cenę mogliby podać żeby człowiek wiedział o jakich kwotach jest mowa 😉

  Odpowiedz
 4. lilkawodna  29 maja 2014 20:01

  Bez cen trudno ocenić czy zabiegi fajne;-)

  Odpowiedz
 5. arunia  27 sierpnia 2017 13:15

  Fajnie, że są takie możliwości, tylko, że nie jest to nadal realne dla przeciętnego człowieka… Bo ile to kosztuje, nie wiadomo…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany