Zabieg korekcji powiek – Możesz wyglądać nawet o 20 lat młodziej!

W ciągu pierwszych kilkunastu sekund robimy niezmienne pierwsze wrażenie. Duży wpływ na wyraz całej twarzy mają nasze oczy oraz ich okolice. To one informują innych o naszym wieku oraz zdrowiu. Dzięki osiągnięciom chirurgii plastycznej możemy decydować o tym, jak wyglądamy, jednak gdy decydujemy się na zabieg warto wybrać sprawdzone miejsce, w którym pracują znani specjaliści. Centrum chirurgii plastycznej IQ Medica właśnie dzięki doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmowi gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

dama z nałożonymi czerwonymi rękawiczkami na dłonie

fot. Depositphotos

 

Zabieg korekcji powiek ma na celu usunięcie nadmiaru skóry powiek górnych i dolnych oraz tzw. worków pod oczami. Polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom, których skóra wokół oczu stała się wiotka, straciła elastyczność, opada lub też pojawiły się na niej zmarszczki. Operacja plastyczna powiek (blepharoplastyka) umożliwia pozbycie się tego problemu.

Opadająca powieka. Jak się pozbyć defektu?

Opadająca powieka. Jak się pozbyć defektu?

Opadająca powieka to jedno z częstszych schorzeń okolic oczu. Warto pamiętać, że nie jest to wyłączenie defekt kosmetyczny, ale też zdrowotny i może mieć nieprzyjemne następstwa. Jak skutecznie pozbyć się opadającej powieki? Podpowiadamy!

? Opis zabiegu: Zabieg korekcji powiek obejmuje wycięcie nadmiaru skóry oraz usunięcie tzw. przepuklin tłuszczowych pod nią. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, trwa ona kilkadziesiąt minut. Lekarz dokonuje nacięcia i usuwa nadmiar skóry oraz usuwa przepukliny. Następnie zakłada niewielkie szwy, które usuwa się po czterech-siedmiu dniach.

? Rekonwalescencja: Warto po zabiegu wziąć kilka dni wolnego, gdyż występuje po nim zasinienie wokół powiek. Początkowo można nosić okulary przeciwsłoneczne, a po tygodniu, najpóźniej 10 dniach, wolno już wykonać maskujący niedoskonałości makijaż. Niewielką bliznę, która pozostaje w fałdzie powieki górnej i wychodzi nad zewnętrzną stronę oka, warto pielęgnować maścią z silikonem. Dzięki temu szybko staje się ona niewidoczna. Korekcję powiek można wykonać jako samodzielną operację lub połączyć ją z zabiegiem Face Lift lub Lift brwi. Po takiej korekcji twarz wygląda nawet do 20 lat młodziej.

 Koszt: od 3 500 pln

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (174 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany