Zabawne bluzy i swetry na Halloween. Nowy trend dla miłośniczek 'ugly sweaters’!

’Ugly sweaters’ to zabawna świąteczna tradycja, która od kilku lat zaczyna docierać także do nas. Do tej pory sweterki i bluzy z okolicznościowymi motywami widywałyśmy w sklepach przede wszystkim przed Bożym Narodzeniem. Renifery z czerwonymi nosami, choinki z wmontowanymi lampkami, elfy ze spiczastymi nosami i roześmiane Mikołaje opanowują wtedy witryny wielu sieciówek. Wygląda na to, że w tym roku czas żartobliwych sweterków nadejdzie jednak nieco szybciej. Coraz więcej sklepów oferuje bowiem swoim klientom… swetry na Halloween!

Jesień to wymarzona pora na zakładanie ulubionych bluz i swetrów. W ostatnich tygodniach października warto dodać do swoich stylizacji szczyptę humoru, nawiązując do zachodniego święta, jakie coraz chętniej adaptujemy także na nasz grunt. Oto kolorowe bluzy i swetry na Halloween, które Wam w tym pomogą! 

swetry na Halloween

kolaż własny redakcji, zdjęcia pochodzą ze sklepów, do których odwołujemy się w artykule oraz ze strony: www.pixabay.com

Zabawne bluzy i swetry na Halloween. Nowy trend dla miłośniczek „ugly sweaters”!

Jakie motywy przewijają się przez bluzy i swetry na Halloween? Przede wszystkim wiedźmy w charakterystycznych kapeluszach, czarne koty, czaszki, szkielety, zamczyska, cmentarze i pająki. Nie brakuje również duszków i zabawnych haseł w stylu: „rzuciłam na Ciebie klątwę”. Zdecydowanie najbardziej urocze są jednak dynie we wszelkich możliwych konfiguracjach. Roześmiane, złowrogie, zdziwione i rozmarzone, wprowadzają do outfitu iście jesienną atmosferę! Ponadto o charakterze tej pory wyraźnie przypomina jesienna kolorystyka – na przykład dyniowy pomarańcz, twarzowe szarości, czerń czy granat październikowego nieba. Zobaczcie, jakie bluzy swetry na Halloween udało nam się znaleźć w bieżącej ofercie sklepów internetowych!

 

Oto najzabawniejsze halloweenowe 'ugly sweaters’:

Szara bluza z halloweenowym obrazkiem 

Do kupienia na: Aliexpress.com

 

Pomarańczowy sweterek z czarownicami, dyniami, czaszką i czarnymi kotami

do kupienia na: Amazon.com

 

Długi czarno-pomarańczowy sweter w dynie

 

do kupienia na: Amazon.com

 

Szara bluza z życzeniami udanego Halloween

Do kupienia na: Etsy.com

 

Czarna bluza z żartobliwym napisem

Do kupienia na: Etsy.com

 

Szara bluza z napisem: „Rzuciłam na Ciebie klątwę”

do kupienia na: Amazon.com

 

Bluza z napisem: „Wesołego Halloween, wiedźmy”

do kupienia na: Amazon.com

 

Pomarańczowa bluza z uśmiechniętą dynią, pajęczynami i nietoperzem

Do kupienia na: Aliexpress.com

 

Niebieska bluza z motywem „złej wiedźmy” lecącej w świetle księżyca

Do kupienia na: Amazon.com

 

Do kupienia na: Halloweencostumes.com

Jak podobają się Wam te żartobliwe sweterki? Czy odnalazłyście wśród nich swój typ? I czy w obliczu jesiennej chandry zdecydowałybyście się założyć takie ubranie? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (241 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...