Zabawki interaktywne Dumel

Wiesz czym są zabawki interaktywne?  To zabawki, które za pomocą nowych technologii mają za zadanie sprawić dziecku frajdę jednocześnie dbając o jego rozwój intelektualny. Przedstawiamy Wam nowe zabawki marki Dumel , które właśnie pojawiły się na polskim rynku. Jest to gra Prawda czy fałsz oraz opowiadający bajki jeżyk Storidoo, który również poruszy wyobraźnię dziecka do stworzenia własnej opowieści!

zabawki dumel

Zabawki interaktywne Dumel – PRAWDA CZY FAŁSZ

DD_60600_-Prawda-czy-falsz

Czy Szkoci noszą bieliznę pod kiltem? Czy człowiek może pokonać w wyścigu geparda? Co szybciej zamarznie – woda gorąca czy zimna? PRAWDA CZY FAŁSZ to zabawka, która pozwala sprawdzić swoją wiedzę oraz dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego!

Wystarczy wysłuchać informacji i odgadnąć czy są prawdziwe. Za prawidłową odpowiedź otrzymuje się punkt, jednak za błąd – traci się aż dwa! Czasem liczy się czas. Trzeba nacisnąć przycisk i udzielić odpowiedzi zanim zrobi to przeciwnik! Wygrywa ten, kto w trzech rundach zdobędzie jak najwięcej punktów. Każda runda ma inne zasady i drobne niespodzianki.

Gra dla 2-5 graczy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 8+

Cena ok. 100 zł

Zabawki interaktywne Dumel – STORIDOO

DD_60150_-Storido

Dzieci kochają bajki. Uwielbiają słuchać niesamowitych historii, z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Dzięki Storidoo mogą teraz aktywnie stworzyć własne fascynujące opowieści i decydować o losach bajkowych przyjaciół. Ze Storidoo możliwe jest stworzenie aż 56 bajek, które po zapisaniu w pamięci zabawki dziecko może odsłuchać, kiedy tylko będzie mieć na to ochotę. Jak to działa? Storidoo rozpoczyna opowiadanie historii i w miarę rozwoju akcji proponuje różne możliwości kontynuacji bajki, od dziecka zależy jak potoczą się losy bohaterów. Teraz wystarczy tylko puścić wodze fantazji i tworzyć opowieści o czarodziejach, wróżkach, książętach, potworach, księżniczkach, piratach, a nawet duchach! Zabawka opowiada także dwie gotowe, zapisane bajki.

Storidoo przeznaczone jest dla dzieci 4+

Cena ok. 100 zł

Niebieski potwór z krwistymi ustami przytula, żeby zabić. Czy twoje dziecko jest w niebezpieczeństwie? Zobacz, czym jest Huggy Wuggy!

Niebieski potwór z krwistymi ustami przytula, żeby zabić. Czy twoje dziecko jest w niebezpieczeństwie? Zobacz, czym jest Huggy Wuggy!

Huggy Wuggy - czy znasz te nazwę? Może kojarzy ci się z Teletubisiami? Nic bardziej mylnego! W Polsce w ostatnich dniach coraz bardziej zyskuje na popularności pewien niebieski pluszak. Pozornie to zwykła maskotka, ale w rzeczywistości wywodzi się z upiornej gry Poppy Playtime. Pluszak nazywa się Huggy Wuggy, a w grze jego celem jest zabijanie przez… przytulanie. Przedszkolaki coraz częściej przychodzą z futrzakiem do przedszkola, a psycholodzy i pedagodzy biją na alarm.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  29 sierpnia 2015 12:31

  Fantastyczne zabawki. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie, ale widzę ,że warto poszukać jeszcze innych ich zabawek .

  Odpowiedz
 2. scrabble  29 sierpnia 2015 18:07

  Ciekawe możliwości. Teraz jest taki wybór zabawek, że jak wchodzę do hurtowni staję jak osłupiała i pół godziny przebieram 🙂

  Odpowiedz
 3. Jaworka  29 sierpnia 2015 22:06

  Moje już wyrosly z takich zabawek ale z roku na rok sa coraz lepsze zabawki dla dzieci

  Odpowiedz
 4. kataryna kiełboń  30 sierpnia 2015 14:01

  Ciekawe, na pewno kupie takie chrześnic 🙂

  Odpowiedz
 5. Patriszia  2 września 2015 07:32

  Fajne 🙂 Każde dziecko ucieszyłoby się z takiej zabawki.:)

  Odpowiedz
 6. Megi  12 września 2015 09:36

  Zawsze wybieram tą firmę zabawek dla dzieciaków. Ostatnio nabyte to dinozaur do skręcania:) To mądre zabawki i rozważę zakup prawda czy fałsz na gwiazdkę:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany