Zabawa kolorami – zobacz kolorystyczny miks w dwóch jesiennych stylizacjach

Mówi się, że na polskich ulicach jest szaro – mimo że poprzedni system już upadł, a dostęp do produktów, w tym ubrań, jest wręcz na wyciągnięcie ręki. Panie są wciąż zachowawcze, boją się łączyć różne printy czy kolory. Na ekstrawagancję decydują się nieliczne kobiety, większość ubiera się modnie, ale monotematycznie. Czy to prawda?

W dzisiejszych Trendach Dnia dwie stylizacje, które udowodniają, że nie boimy się kolorów! Mamy odwagę łączyć różne faktury i materiały. Zresztą przekonajcie się same!

Pierwsza kompozycja zachwyca barwami! Wzrok przykuwa bluzka w kolorze „sunshine yellow” z wiskozy i jedwabiu. Równie energetyczna jest plisowana spódnia, która dzięki swojej kolorystyce i poziomym, różnej grubości paskom wprowadza dużo dynamiki. Stylizacja z jednej strony elegancka, z drugiej dość żywa i radosna. Całość dopełnia długi żakiet z drapowanymi rękawami oraz spójne kolorystycznie buty i torebka.

 

Gratulujemy: Bozena55

zabawa kolorami

 

W drugiej odsłonie naszych Trendów Dnia szafranowy swetr pięknie się komponuje ze spodniami od Ralpha Laurena. Ten kontrast nie pozwala oczom uciekać w innym kierunku! Tak ubrana kobieta przykuwa wzrok i nie daje o sobie zapomnieć. Charakterystyczny sweterek, krój spodni, czerwone botki i torebka w zwierzęcy nadruk – te wszystkie elementy – odważnie skomponowane – tworzą harmonijną i spójną całość!

 

Gratulujemy: magart

 

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Od tej chwili obowiązują hasztagi:

#Pikowaneubrania

#MilanFashionWeek2019

#Jesiennysweter

#Dżinsowakurtka

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,21 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  27 września 2019 16:50

    Kolorowe i piękne te stylizacje.

    Odpowiedz
  2. darwenka  28 września 2019 13:58

    Super, bardzo fajnie dobrane kolory w obydwu stylizacjach 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany